Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2234 miejsce

Prezentacja najnowszej kolekcji marki Kamy Made in Kraków

“Love Artefakt” to miłość do sztuki, malarstwa i designu. Na kolekcję skladają się ubrania zrobione z obrazów, inspirowane wzorem i jego wariacjami.

Prezentacja najnowszej kolekcji marki Kamy Made in Krakow / Fot. fot.M. Półtorak"Love Artefakt" to kolekcja płaszczy inspirowana światem sztuki. W jej ramach można zobaczyć kilka koncepcji kreatywnych Kamili Kosowskiej - twórczyni marki Kamy Made in Kraków.

Prezentacja najnowszej kolekcji marki Kamy Made in Krakow / Fot. fot.M. PółtorakKamila Kosowska jest malarką, która zajmuje się tworzeniem obrazów zbudowanych ze wzorzystych faktur.
Swoje malarskie kompozycje przenosi na modę, która tworzy.

W kolekcji "Love Artefakt" prosty krój płaszczy się staje się tłem dla poetycko-mlaarskiego zachwytu deseniem.

Prezentacja najnowszej kolekcji marki Kamy Made in Krakow / Fot. fot.M. PółtorakPrezentacja najnowszej kolekcji marki Kamy Made in Krakow / Fot. fot.M. Półtorak
W siedmiu zaprezentowanych na pokazie rodzajach szablonów Kamila Kosowska zwarła sekwencję ewolucji wzoru - od minimalistycznych po pełne przepychu rokokowe formy.

I tak możemy podziwiać zestawy inspirowane kiściami winogron, abstrakcyjnymi drzewami, tradycyjnymi ptakami z Japonii, wertykalną gra światła i cienia,ornamentami bogatymi, minimalizmem czerni i bieli oraz delikatnością magnolii.

Prezentacja najnowszej kolekcji marki Kamy Made in Krakow / Fot. fot.M. PółtorakPokaz kolekcji odbył się w PAON nonchalant sklepie z unikatową modą na krakowskim Kazimierzu.

Informacje na : FACEBOOK

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.