Facebook Google+ Twitter

Prezentacja Śląska w piątkowy wieczór na wrocławskim Rynku

W piątkowy wieczór piłkarze Śląska zaprezentują się kibicom na wrocławskim Rynku. Zanim Mistrzowie Polski pojawią się na scenie, fani WKS-u będą mogli wysłuchać koncertu zespołu Perfect.

O prezentacji można przeczytać na łamach klubowej strony. Już od kilku lat Śląsk organizuje przed rozpoczęciem nowego sezonu piłkarskie pikniki połączone z efektowną prezentacją drużyny. Nie inaczej będzie w tym roku. W najbliższy piątek, 13 lipca, o godz. 19.30 na wrocławskim Rynku rozpocznie się prawdziwe futbolowe święto. Kibiców najpierw rozrusza zespół Anakin, który przygotował na tę okazję rockowe aranżacje kibicowskich pieśni Śląska. Następnie na scenie pojawi się grupa Perfect, która zagra swoje największe hity.

Oprócz koncertów organizatorzy przygotowali dla kibiców masę atrakcji. Sympatycy WKS-u będą mogli kupić oficjalne klubowe gadżety, a także karnety na nową rundę oraz bilety na mecz eliminacyjny Ligi Mistrzów z Budućnostią Podgorica. Odbędzie się również promocja lipcowego turnieju Polish Masters, a w konkursach będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

O godz. 22.00, gdy zapadnie zmierzch, odbędzie się efektowna multimedialna prezentacja Śląska Wrocław, poprowadzona przez stadionowego spikera WKS-u Andrzeja Gliniaka. Na scenie pojawią się aktualni Mistrzowie Polski, a kibice będą mogli zobaczyć na telebimie specjalny film o drodze Śląska po mistrzostwo. Na scenie wystąpi też Kasta, znany wrocławski raper i kibic Śląska.

Serdecznie zapraszamy w najbliższy piątek, 13 lipca, na wrocławski Rynek.
Impreza rozpocznie się o godz. 19.30 na pl. Gołębim.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.