Facebook Google+ Twitter

Prezentacja Śląska Wrocław

Koncerty muzyczne, turniej piłkarski, zabawy i konkursy, a przede wszystkim mnóstwo kibiców oraz efektowna prezentacja piłkarzy Śląska - tak w skrócie wyglądał "Dzień ze Śląskiem", który w niedzielę odbył się na wrocławskim Rynku.

Trener Ryszard Tarasiewicz przemawia do fanów / Fot. Przemysław BąkW minioną niedzielę, już od godziny 12, wrocławski Rynek zapełniali fani Śląska Wrocław. Tego dnia odbył się "Dzień ze Śląskiem", czyli prezentacja wrocławskiej drużyny.

Tłumy kibiców mogły pograć w grę komputerową FIFA10, zmierzyć się w turnieju piłkarskim, zakupić gadżety, karnety lub spędzić trochę czasu ze swoimi dziećmi na ogromnym placu zabaw.
W międzyczasie można było skorzystać z punktów gastronomicznych i ogródków piwnych oraz obejrzeć makietę nowego stadionu na Maślicach.Piłkarze Śląska śpiewają z kibicami / Fot. Przemysław Bąk

O godzinie 17 nastąpiła minuta ciszy, by uczcić rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, a chwilę później wybuchł wulkan emocji, gdy na scenie kolejno pojawiali się piłkarze Śląska Wrocław. Każdy witany był hucznymi brawami oraz gromkimi okrzykami.

Prezentacja Śląska Wrocław / Fot. Przemysław BąkGdy na scenie pojawił się trener wrocławian - Ryszard Tarasiewicz - w górę pofrunęły setki zielonych balonów. Po krótkiej przemowie trenera WKS-u piłkarze odśpiewali z kibicami kilka stadionowych przyśpiewek Śląska, po czym rozpoczęło się rozdawanie autografów oraz pozowanie do wspólnych zdjęć z sympatykami drużyny.

Nie brakowało wzniosłych chwil, gdy przedstawiono nowego kapitana WKS-u - Sebastiana Milę. "Milowy" w rozmowie z dziennikarzami odniósł się do swojej nowej funkcji:Emocji nie mógł powstrzymać również nowy piłkarz Śląska - Waldemar Sobota:Prezentacja piłkarzy została przeprowadzona z "wielką pompą".
Kolejna już za rok. Kto wie, może już na nowym stadionie?

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.