Facebook Google+ Twitter

Prezentacja węgierskiej sieci hotelowej w Katowicach

Wakacje coraz bliżej. Hunguest Hotels, jedna z największych na Węgrzech sieci hotelowych, przedstawiła swoją bogatą ofertę. Dla osób, które wzięły udział w prezentacji, przygotowano niespodziankę.

8 czerwca w katowickim
hotelu Angelo odbyła się prezentacja multimedialna węgierskiej sieci hotelowej Hunguest Hotels. Prezentację przedstawił Józef Szabó – dyrektor ds.sprzedaży sieci
Hunguest Hotels.

Hunguest Hotels jest jedną z największych sieci hotelowych na Węgrzech - w jej skład wchodzi czternaście własnych oraz sześć franczyzowych hoteli. Trzy spośród franczyzowych hoteli znajdują się za granicą - w Czarnogórze, Austrii i Rumunii. Do sieci należą również hotele w Budapeszcie np. Hotel Millenium i Platanus

Hotele położone są w najpopularniejszych miejscowościach uzdrowiskowych Węgier, takich, jak: Bük, Héviz, Zalakaros, Hajdúszoboszló, Eger, Galyatető. Większość z obiektów to hotele czterogwiazdkowe. Hunguest Hotels oferuje klasyczne zabiegi lecznicze, a także usługi rekreacyjne, wellnessowe i fitnessowe. Hotele są przystosowane do celów konferencyjnych.

Współorganizatorem spotkania było Narodowe Przedstawicielstwo Turystyki Węgierskiej w Polsce, reprezentowane przez panią Bożenę Hirling. Wśród obecnych gości rozlosowano trzy weekendowe pobyty w hotelach Hunguest Hotels, do wykorzystania w dowolnym terminie.


 / Fot. Wiesław Urbańczyk  / Fot. Wiesław Urbańczyk  / Fot. Wiesław UrbańczykWybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.