Facebook Google+ Twitter

Prezentowali ofertę edukacyjną

W ubiegłym tygodniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich mieszkańcy Poznania oraz wszyscy zainteresowani mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół i uczelni, oraz wydawnictw związanych ze szkolnictwem.

 / Fot. fot. Piotr TutakTargi trwały od 15 do 17 marca i cieszyły się dużym zainteresowaniem. W trzech pawilonach odwiedzający mogli zapoznać się z ofertą uczelni, szkół średnich, gimnazjów i szkół podstawowych. Swój asortyment prezentowały również liczne wydawnictwa i producenci przyborów szkolnych.

Przechadzając się między licznymi stoiskami można było zebrać konspekty z wielu szkół oraz porozmawiać z promotorami. Adepci szkół gastronomicznych prezentowali swoje wyroby, uczniowie szkół kosmetycznych oferowali darmowy makijaż, natomiast szkoły techniczne pokazywały przygotowane przez siebie urządzenia. Każdy mógł również spróbować swoich sił w wyplataniu z wikliny, co urozmaiciło spędzony na targach czas.

Wydarzenie było wspaniałą okazją dla młodzieży by zapoznać się z szeroką ofertą edukacyjną. Powoli dobiega czas zakończenia roku szkolnego i podejmowania ważnych wyborów życiowych. Targi zorganizowane w Poznaniu były szansą by zaplanować do jakich szkół i uczelni składać dokumenty oraz jak zaplanować swoją przyszłość.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.