Facebook Google+ Twitter

Prezenty dla mamy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-05-15 08:55

26 maja tuż tuż. A każdy (ci najmniejsi i ci zupełnie już duzi) wie, że w ten dzień przypada jedno z najwspanialszych świąt w kalendarzu – święto naszych mam.

Z tej okazji Libroteka przygotowała przegląd najciekawszych książkowych prezentów dla mam. Zapraszamy!
Niebo zgubione i odnalezione
„Zagubione niebo” to najnowsza książka Katarzyny Grocholi – autorki bestsellerowego „Nigdy w życiu”. Znajdziemy w niej opowieści – o miłości i rozstaniach, najwspanialszych chwilach i rozczarowaniach, o wybaczeniu, nadziei i marzeniach, tych spełnionych i tych, które być może nigdy się nie ziszczą. Te krótkie opowiadania na pewno na długo zostaną w pamięci Czytelnika.
„My, dzieci z dworca ZOO” i co dalej?
Spędziła życie jako narkomanka poszukująca swojego miejsca w świecie. Zarobiła mnóstwo pieniędzy z tantiem za książkę „My, dzieci z dworca ZOO”, ale wolała nocleg z bezdomnymi, pod gołym niebem. Nigdy nie chciała rzucić heroiny nawet wtedy, gdy w jej życiu pojawiła się najważniejsza osoba – syn. Co działo się z bohaterką najbardziej kontrowersyjnej książki lat ’90? Co przeżyła dziewczyna z dworca ZOO? Kim jest teraz Christine F.?
„Christine F. Życie mimo wszystko” to trudna historia osoby, która wybrała życie tak różne od naszego.
Jak Kopciuszek stał się Księżniczką
„Grace Kelly. Księżna Monako” to prawdziwa historia Kopciuszka, choć nie do końca… Grace, gdy poznała księcia Rainiera III, nie była dziewczyną znikąd, lecz hollywoodzką gwiazdą. To wtedy zaczęła grać najwspanialszą rolę swojego życia – rolę żony, matki i przede wszystkim księżnej Monako.
„Grace Kelly. Księżna Monako” opowiada o życiu wielkiej gwiazdy od dzieciństwa aż do tragicznej śmierci w wieku 53 lat – o tym, jak rodziła się legenda pięknej Grace.
Czy aby na pewno znasz swoją ukochaną?
Justyna i Łukasz prowadzą może nie do końca spokojne, ale na pewno ustabilizowane życie. Łukasz jest agentem CBŚ, więc trudno tutaj mówić o spokoju. Ich sielanka kończy się, gdy Justyna zostaje porwana. Wszyscy, również jej mąż, wiążą to z pracą w CBŚ. Czy jednak mają rację? Komu i w jaki sposób naraziła się pozornie zwyczajna dziewczyna? Pozornie, bowiem żadna kobieta nie jest w stanie zabić jednego z porywaczy i uciec z dobrze strzeżonej kryjówki.
Od momentu ucieczki Justyna zaczyna prowadzić własną, niebezpieczną grę. Czy Łukasz dowie się, kim jest naprawdę jego żona?
„Porwana” – rewelacyjny debiut, doskonale poprowadzona akcja – kryminał, od którego ciężko się oderwać.
(Księgarnia Libroteka.pl)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.