Facebook Google+ Twitter

Prezes Kaczyński: "Nie dajmy Tuskowi zepsuć Euro"

Jarosław Kaczyński, w trosce o dobro Polski i Polaków, czyni wiele, aby wskazywać potknięcia i bałagan rządzących. Ostatnio stanął w szeregu polityków europejskich, którzy wzniecili bojkot Euro na Ukrainie a stojąc na tle A2, wytknął zaniedbania premierowi.

Dzień bez Jarosława Kaczyńskiego w mediach jest dniem straconym. Jako polityk i uczestnik życia politycznego w kraju, prezes PiS ma cenne obserwacje i jeszcze cenniejsze uwagi.

Sprawa idzie o wielkie i ważne cele. Wielkie dla Polski, bo bez PiS Polska by zginęła. To właśnie dzięki prezesowi, faktycznie dzięki braciom Kaczyńskim, Polska ma Euro 2012 - tak rzekł Joachim Brudziński. Wcześniej Jarosław Kaczyński oświadczył, że dzięki PiS mamy w kraju wiele. Teraz prezes, patrząc na kraj rozgrzebany w remontach, zauważył: Sądziliśmy, że ci, którzy przyjadą do Polski na Euro 2012, zobaczą nowoczesny kraj, ale rząd Donalda Tuska nie zdał tego egzaminu.

Delikatny w ocenach i wysublimowany w słowach, w trosce o dobro kraju, rzecznik PiS Adam Hofman poinformował, że jego partia zwróci się o wspólne posiedzenie sejmowych komisji sportu, infrastruktury i spraw wewnętrznych w sprawie przygotowań do Euro 2012. Aby pokazać obywatelom troskę o dobro państwa, PiS zorganizował konferencję prasową na węźle Konotopa, który ma połączyć autostradę A2 z południową obwodnicą Warszawy.

Nie połączy się zapewne jeszcze długo. Potknęli się na zaczarowanej A2 Chińczycy ze słynną firmą Covec i Polacy, w tym najsłynniejszy Polak w pewnym londyńskim banku, niejaki Kazimierz Marcinkiewicz i najsłynniejsza na Śląsku DSS-a.

Toteż prezes PiS, stojąc na łonie natury, gdzie horyzont zbiega się z garbatą linią A2 przypomniał, że kiedy w 2007 roku Polska wywalczyła organizację Euro, wierzył, że przy okazji tej imprezy doprowadzimy nasz kraj "do takiego stanu, iż będzie można powiedzieć, że bardzo zbliżyliśmy się do Europy, że Polska przestaje być prowincją, że ci, którzy przyjadą na Euro zobaczą po prostu europejski kraj z autostradami, z drogami szybkiego ruchu, z nowoczesnymi liniami kolejowymi - kraj, w którym jest tak jak na Zachodzie" – cytuje Wprost.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

tomek
  • tomek
  • 09.05.2012 17:26

W Polsce nie było by syfu gdyby pis nie istniał.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 09.05.2012 13:03

Gdyby nie PiS..... to byłby jeszcze większy "Syf!"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powiedzmy sobie szczerze, że gdyby nie PiS to państwo polskie nigdy by nie powstało... Po co ograniczać zasługi?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.