Facebook Google+ Twitter

Prezes Kaczyński: o Putinie i premierze Tusku oraz wojnie z bratem

Trudno wytrzymać długo cierpliwie, gdy ma się coś ważnego do powiedzenia. Jarosław Kaczyński nie mógł siedzieć cicho, bo chciał wyznać jedno z największych bolących uczuć - smutek po zdradzie i zamachu. Mówi o szczegółach w wywiadzie dla RMF FM.

 / Fot. PAP/Grzegorz JakubowskiPo tym jak premier Donald Tusk powiedział, że "żarty się skończyły" w retoryce najeżonej groźnie brzmiącymi słowami i agresją innego typu, która może prowadzić do złych skutków w nastrojach społecznych i bezpieczeństwie państwa, Jarosław Kaczyński wytrzymał w ciszy politycznej zaledwie jeden dzień. Dzisiaj, tj. w sobotę 21 kwietnia, mamy nowy pasztet o podpalonym smaku politycznym, wysmażony przez szefa PiS w radiu RMF, któremu udzielił obszernego wywiadu.

Jeden z mocniejszych akcentów wywiadu dotyczy (używając prezesa sformułowań) "knajackich działań" prezydenta Federacji Rosyjskiej – przy poparciu polskiego premiera - przeciw prezydentowi polskiemu. Szef PiS mówi m.in., że istota rzeczy była taka, że "Putin podjął grę przeciwko prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu. Donald Tusk, zamiast tę grę odrzucić, ją z chęcią przyjął. Taka jest prawda i Donald Tusk przed tą prawdą nie ucieknie".
 / Fot. W24
Jarosław Kaczyński poszedł do radia RFM, które nie tak dawno nazywał niemieckim. Odważył się udzielić wywiadu temu medium, co do którego cztery lata temu miał poważne zastrzeżenia. W 2008 roku powiedział publicznie, że media niemieckie ''zawsze mogą być posądzone o wtrącanie się do polskich spraw wewnętrznych, o interwencje w polskie sprawy wewnętrzne''.

Ale nie wytykajmy starych spraw. Dziś prezes Kaczyński jest inny i już takich obaw jak wtedy nie ma. W wywiadzie dla radia RFM daje odpowiedź na słowa premiera Tuska, który powiedział, że nie miał żadnego sygnału ani informacji, że prezydent Kaczyński zamierza wspólnie z nim lub z rządem, obchodzić rocznicę katyńską.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

boro
  • boro
  • 22.04.2012 12:16

Jak długo będziecie drukować znienawidzone opowieści wodza Kaczyńskiego ? To człowiek niebezpieczny i czym więcej się pisze i mówi to wódz więcej robi ! Dużo osób zaczyna mówić żeby Polacy nie wyszli przez wodza na ulice ! To tylko jedna iskierka ,ale wtedy może być za póżno .On wódz nie mówi że dąży do tego ale myśleniem nienawistnym jest z tą myślą ! UWAGA żeby nie było za póżno !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
szpinet/jan
  • szpinet/jan
  • 22.04.2012 10:38

@ Andrzej Chorążkiewicz wczor 16:36 Panowie Puttin i Miedwiediew na takich jak ty to kładą chuj tak samo jak na Kaczyńskiego. Gołym okiem to widać jakie pierdolisz bzdury ! Czy tak ma cała rodzina, czy tylko ty jako ten jedyny pojebus ?


/

Komentarz został ukrytyrozwiń
-ono -
  • -ono -
  • 21.04.2012 17:44

Koniec Tuska będzie tragiczny, jak również Komorowskiego. Nie chciał by być w ich skórze.......

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 21.04.2012 17:10

A skąd ma pan ten dowód ? Jakiś tajniak dostarczył ? Śp Lech Kaczyński nie mógł wyrazić chęci na wspólny wyjazd bo zabrania tego konstytucja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.