Facebook Google+ Twitter

Prezes Kaczyński pragnął spotkania z Putinem. Dziś zdradza kulisy rozmów

Politycy mają, podobnie jak "szarzy" ludzie, różne plany dotyczące wyjazdów w ciekawe egzotyczne i tajemnicze miejsca. Jarosław Kaczyński planował spotkanie z Putinem, aby z nim porozmawiać w ciekawym i... tajnym miejscu.

Sonda

Wierzysz w to, że PiS powróci do sprawowania władzy w Polsce?

Prezes Kaczyński pragnął spotkania z Putinem, dziś zdradza kulisy rozmów / Fot. PAP/Adam CiereszkoLudzie mają różne marzenia, czasem bardzo dziwne. Jedni chcą odbyć podróż dookoła świata, a innym wystarczy wyjechać z północy kraju na południe, w polskie góry. Jarosław Kaczyński marzył kiedyś o wypoczynku na plażach Egiptu lub Tunezji. Nie ma co się dziwić. Pierwszy i ostatni raz na plaży Bałtyku był, według Jacka Kurskiego, przeszło 40 lat temu - donosi wp.pl.

Innym istotnych marzeniem prezesa Kaczyńskiego było bezpośrednie spotkanie z Władimirem Putinem. W wywiadzie dla portalu niezalezna.pl opowiada o planach czynionych z bratem Lechem na początku rządów PiS w kraju, aby sprawdzić możliwość "pogłębienia relacji z Rosją". Te plany, czy jak inni zwą, marzenia oraz spotkanie, miały być tajne. No i wszystko byłoby ok, ale podły los politycznej gry nie był łaskawy prezesowi, ani byłemu prezydentowi, którym był wtedy brat bliźniak prezesa.

"Niestety szybko zorientowaliśmy się – wyznaje Jarosław Kaczyński - cytowany przez wprost.pl - że oni nie uznają naszego statusu i z Rosją absolutnie nic nie da się zrobić". Zmartwiony i zaskoczony absolutną ignorancją Putina w sprawie zabiegów politycznych braci z Polski, prezes machnął na to ręką i siedział z tym cicho do dziś.

To jednak nie wszystko, co robili dwaj bracia w zagranicznej polityce wschodniej. Za ich rządów sondowano także możliwość zmiany stosunków, a raczej relacji z Białorusią. Prezes PiS przyznaje, że "tutaj też zorientowaliśmy się szybko, że Łukaszenka nie jest gotowy prowadzić polityki umiarkowanej, nawet w ograniczonym zakresie". Dlatego polityka braci oparła się na szerokich relacja z Zachodem.

Czytaj więcej --->


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Jan Nowak
 • Jan Nowak
 • 25.06.2012 21:05

jacek nowak Dzisiaj 18:39

uważaj, cybruch jest na fali. kłamie, przekręca ale to tzw. tuskowy oebywatel

jemu wolno, ma wykupiony karnet

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
 • myNaród
 • 25.06.2012 20:59

Basajew, Litwinow, Chodorkowski i wielu innych marzyło o spotkaniu z Putinem.
Dzisiaj ci marzyciele,
albo siedzą w pierdlu
albo(znakomita większość) grazie ziemię.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lipa
 • Lipa
 • 25.06.2012 20:53

Pan Kaczyński ostatnio bardzo dużo czasu spędza w " swoich " mediach . Mówi o marzeniach sprzed 7 lat , listach i podobnych bzdurach . Pozostałe media z braku tematów milą to w kółko .
Nic straconego , może się spotkać z Putinem . Tylko niech nie stawia warunków i tez.
A najlepiej na emeryturę . Będzie spokój w Polsce .

Komentarz został ukrytyrozwiń
wincenty
 • wincenty
 • 25.06.2012 20:06

jaroslaw zbawiciel tak chcial sie spotkac z putinem i o dziwo spotkal sie. pod smolenskiem.spotkanie to chyba bylo naplanowane dobrze przygotowane i zrealizowane

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Niezależna pl
 • Niezależna pl
 • 25.06.2012 19:32

Hi hi hi , A PREZESOWI KTO DOBRZE ROBI ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
 • Jolka
 • 25.06.2012 19:27

@ T 72 , to nie wymysł autora tylko wywiad z prezesem dostępny we wszystkich mediach .
Tak mówił w pisowskich mediach , gdzie indziej nie chodzi.
Pomódl się człowieku i nie bluzgaj.
Tuskowi dobrze robi żona !

Komentarz został ukrytyrozwiń
marzena p.
 • marzena p.
 • 25.06.2012 19:26

@Do: jacek nowak Dzisiaj 18:39

Jeżeli nie jesteś analfabetą jacek nowak, kliknij w artykule na <niezależna.pl> i przeczytasz wszystko o tym, co pisze autor. Tu nic nie jest zmyślone. To jest napisane w oparciu o wywiad prezesa Kaczynskiego ze swoimi ludźmi z dziennikarzami nizalezna.pl.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Artur
 • Artur
 • 25.06.2012 19:22

Ja nie na temat,ale muszę. @Jacku Nowaku-ty analfabeto z pisu! Człowieku,nie obrażaj nas taką pisownią! Ty nie umiesz pisać po polsku,a próbujesz udawać inteligenta?! Wstyd,ciebie nie da się nawet spokojnie przeczytać!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jurek Kwiecień
 • Jurek Kwiecień
 • 25.06.2012 18:54

Obecni prezydent i premier ziścili swoje gorące pragnienia i przekonali się o tym samym co bracia bliżniacy, że dla Putina wolna Polska jest nie do zaakceptowania, z nią nie ma się co liczyć. Czyżby pan tego nie zauważył AUTORZE?

Komentarz został ukrytyrozwiń
T72
 • T72
 • 25.06.2012 18:45

Co to kur..... za tekst i komu ma służyć??? Czy jeszcze większemu skłóceniu Polaków??? Wredne pismaki którzy o dobrym i rzetelnym dziennikarstwie nie mają pojęcia,robią dobrze Tuskowi,bo wiedzą że skłóconym motłochem łatwiej rządzić i manipulować!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.