Facebook Google+ Twitter

Prezes PiS 13 grudnia zorganizuje marsz w obronie Polski

Jarosław Kaczyński podczas spotkania ze zwolennikami i członkami partii w Legnicy zapowiedział, że 13 grudnia odbędzie się marsz w obronie wolnych mediów, demokracji i wartości tworzących Polskę.

Fot. ilustracyjna / Fot. Wistula, CC 3.0W sobotnie przedpołudnie na antenie TVN24 z ust Jarosława Kaczyńskiego usłyszeć można było, że od 23 lat nie było jeszcze tak złego rządu jak obecny. Telewizja transmitowała spotkanie prezesa PiS z sympatykami i członkami partii w Legnicy. Prezes PiS powiedział, że polityka obecnego rządu jest dla Polski "bardzo szkodliwa". Obawia się, również, że Polacy mogą się kiedyś "ocknąć" w takim systemie władzy jaki jest na Ukrainie, gdzie jego zdaniem demokracja nie istnieje.

Kaczyński będzie nadzorował przyszłe wybory, bo jak powiedział "strzeżonego Pan Bóg strzeże". Uważa, że jak na razie nie ma dowodów na to, aby wybory były sfałszowane, ale lepiej dmuchać na zimne.

Prezes PiS zapowiedział, że zorganizuje marsz 13 grudnia w 31. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego na terenie całej Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Pochód będzie wyrazem tego, że Polacy nie zgadzają się z działaniami obecnej władzy i nie popierają ich.

Były premier wyraził się także w swoich słowach o bezrobociu w Polsce. Jak uważa bezrobotnych jest około 5 milionów Polaków, a wielu młodych ludzi pracuje na umowach śmieciowych. W jego opinii obecny rząd nic z tego powodu sobie nie robi. Rząd jest uległy na silne grupy nacisku. Marsz 13 grudnia zorganizowany zostanie przeciw "szkodliwej polityce obecnego rządu".

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (45):

Sortuj komentarze:

@ Krzysiek Grabski

"(Jestem z Tobą)"...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Leszek Małkowski

Popieram Pana w Pana popieraniu...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Popieram p. J, Kaczyńskiego. Ja, podobnie jak on, ze swoją rodziną, żyłem sobie za "komuny" jak pączek w maśle. Później zjawili się jacyś wichrzyciele - Kuroń, Michnik, Wałęsa, Mazowiecki i rozwalili Polskę. Jedynie bohaterski gen. Jaruzelski próbował coś uratować, ale bezskutecznie. Szanuję p. Jarosława, że jednak, mimo klęski, chce uczcić patriotyczny czyn gen. Jaruzelskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuje Panie Marku:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyłączam się do gratulacji. Panie Mateuszu, może Pan być z siebie dumny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Pani Elżbieto dziękuje za gratulacje. To wszystko dzięki czytelnikom, bez nich nie było by takiego wyniku:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Panie Mateuszu , prowadzić w trzech rankingach to nie lada wyczyn . Gratulacje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

SLD- owcy przy wsparciu zwolenników Tuska i Palikota zorganizują 13 grudnia kontrdemonstracje popierającą wprowadzenie Stanu Wojennego. Dzisiejsze swoje istnienie na scenie politycznej zawdzięczają komunistom, którzy wprowadzili Stan Wojenny niewątpliwie jest to dla nich dzień radosny i świąteczny. Przy dzisiejszym stanie wiedzy z tamtego okresu można przypuszczać, że odbyło się to za porozumieniem z odłamem Solidarności którą reprezentował Wałęsa. Do 89 roku komuniści mieli czas, aby pozbyć się autorytetów, którzy mogliby zaszkodzić w lansowaniu i późniejszym osadzeniu na najwyższych stanowiskach "upadłych opozycjonistów".

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Magda Wieczorek i roman koźmiński

"Uśmiech" i "nie robienie zadymy" to bardzo merytoryczne argumenty w dyskusji...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak jest panie romanie,bawi mnie pański brak kompleksów,jest pan odważnym,natchnionym i proroczym komentatorem:))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.