Facebook Google+ Twitter

Prezes PiS: Mamy do czynienia z kryzysem w wielu dziedzinach

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-04-27 22:45

Goszczący w Kruszwicy szef Prawa i Sprawiedliwości skrytykował rządy Platformy Obywatelskiej. Zdaniem Jarosława Kaczyńskiego, w tej chwili mamy do czynienia z kryzysem w wielu dziedzinach: z kryzysem państwa, kryzysem w gospodarce i rolnictwie.

Szef PiS odniósł się też do spraw lokalnych: do walki mieszkańców Kruszwicy przeciwko budowie odkrywki węgla brunatnego Tomisławice, która zdaniem protestujących zniszczy Jezioro Gopło. Jarosław Kaczyński podkreślił, że to jezioro jest częścią narodowej mitologii i tak należy rozwijać polski sektor energetyczny, aby nie zagrażał takim wartościom.

Na spotkanie z prezesem PiS do Centrum Kultury "Ziemowit" w Kruszwicy przyszło około 300 osób. Lider PiS został powitany owacjami. Przed wystąpieniem Jarosława Kaczyńskiego zaprezentowali się kandydaci PIS-u do europarlamentu. Senator Kosma Złotowski i europoseł Ryszard Czarnecki uścisnęli sobie publicznie dłonie, aby zaakcentować jedność partii w regionie, który ostatnio dotknęła seria konfliktów personalnych, odejść i wykluczeń z partii.

Dzisiejsze spotkanie w Kruszwicy oficjalnie rozpoczęło w Kujawsko-Pomorskiem kampanię PiS do Parlamentu Europejskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.