Facebook Google+ Twitter

Prezes PiS nie przyjechał do Kraśnika

Duży zawód spotkał mieszkańców Kraśnika i regionu, którzy przybyli 20 kwietnia do sali kinowej Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku. Tego dnia miało się odbyć się spotkanie z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim

Duży zawód spotkał mieszkańców Kraśnika i regionu, którzy przybyli 20 kwietnia do sali kinowej Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku. Tego dnia, o godzinie 15.30 miało się rozpocząć spotkanie z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim. Z powodu poważnej choroby były premier nie przyjechał. Odwołano również wizyty lidera PiS w Pionkach i Stalowej Woli.

Z zaproszenia na spotkanie z prezesem PiS, rozesłanego do kraśniczan przez posła Jarosława Stawiarskiego, skorzystało ok. 600 osób. Mimo nieobecności najbardziej oczekiwanego gościa, przybyli do CKiP wysłuchali wypowiedzi czołowych polityków PiS na Lubelszczyźnie, którzy obecnie zasiadają w sejmie, senacie, sejmiku wojewódzkim oraz eurodeputowanego Mirosława Piotrowskiego, zajmującego pierwszą pozycję na liście PiS w naszym regionie w wyborach do parlamentu EU.

Z ust bliskiego współpracownika prezesa, byłej wiceminister pracy i polityki społecznej Joanny Kluzik-Rostkowskiej, padły nie tylko przeprosiny z powodu absencji, ale również zapowiedź przyjazdu Jarosława Kaczyńskiego do Kraśnika.

W trakcie spotkania, zgodnie ze zwyczajem, politycy odpowiadali na pytania padające z sali. Dotyczyły one kilku ważnych dla naszego regionu spraw: zaniechania przez rząd PO budowy drogi ekspresowej Rzeszów-Białystok–Kuźnica Białostocka, opcji walutowych, które są powodem trudności Fabryki Łożysk Tocznych Kraśnik S.A. oraz sytuacji w rolnictwie.

Nie obyło się bez ciekawych „akcentów”. Informacja na temat absencji byłego premiera została przekazana na początku spotkania. Po chwili wstała grupa młodych ludzi, siedzących w końcowych rzędach sali kinowej. Salę opuszczali dość głośno, pomrukując i delikatnie "bucząc". Wiele osób obserwując to zachowanie pytało: czy była to "bojówka" wysłana w celu zakłócenia spotkania z czołowym w polskim politykiem?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.