Facebook Google+ Twitter

Prezes PiS odwiedził Sosnowiec

Jarosław Kaczyński przyjechał do Sosnowca na spotkanie zorganizowane przez posłankę Ewę Malik z okazji "Akademii Politycznej PiS".

Prezes PiS Jarosław Kaczyński wygłasza wykład "Cele polityczne PiS" / Fot. Michał KusiakW poniedziałek posłanka Ewa Malik zorganizowała dodatkowe spotkanie w ramach "Akademii Politycznej PiS", na którym wykład wygłosił prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Spotkanie odbyło się w Domu Katolickim przy Katedrze w Sosnowcu. Prezes PiS miał przyjechać do Sosnowca 23 listopada, ale niestety zachorował.

Spotkanie miało się rozpocząć o godzinie 16.30 jednak przyjazd prezesa Kaczyńskiego opóźnił się o ponad godzinę. Według informacji od organizatorów, powodem opóźnienia był korek na drodze. Przed rozpoczęciem spotkania odbył się brefing dla mediów.

Z blisko półtoragodzinnym opóźnieniem rozpoczęło się spotkanie Jarosława Kaczyńskiego z mieszkańcami Zagłębia Dąbrowskiego. Mieszkańcy nie obrazili się na tak długie spóźnienie prezesa, jak Kaczyński wszedł na salę mieszkańcy zaczęli klaskać.Prezes PiS Jarosław Kaczyński wręcza dyplomy blisko 150 osobom za ukończenie "Akademii Politycznej PiS" / Fot. Michał Kusiak

Prezes wygłosił wykład na temat "Cele polityczne PiS", podczas którego wypowiedział się
negatywnie o działaniach rządu PO, opowiedział o zobowiązaniach sojuszniczych Polski oraz
bezpieczeństwie energetycznym.

Po wykładzie, prezes wręczył dyplomy uczestnikom "Akademii politycznej PiS" i odpowiadał na pytania mieszkańców.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.