Facebook Google+ Twitter

Prezes postawił piłkarzom Polonii ultimatum. Odejdzie przed końcem roku?

Prezes Polonii Warszawa Józef Wojciechowski przyznał w rozmowie z Weszło.com, że bardzo poważnie myśli o tym, aby wycofać się ze sponsorowania "Czarnych Koszul". Józef Wojciechowski dał piłkarzom konkretne ultimatum.

Sonda

Czy Polonia zajmie miejsce w pierwszej czwórce na koniec jesieni?

 / Fot. Piotr Kucza/Polska TimesWłaściciel Polonii zadecydował, że jeśli jego piłkarze do końca roku nie będą przynajmniej w pierwszej czwórce tabeli T-Mobile Ekstraklasy, to wycofuje się z dalszego finansowania klubu. W rozmowie z Andrzejem Iwanem przyznał, że o jego decyzji poinformowani zostali piłkarze i sztab szkoleniowy.

Wojciechowski wykłada na Polonię duże pieniądze od 2006 roku. Podkreśla, że cały czas ma ten klub w sercu, jednak uczucie jest na tę chwilę bardziej racjonalne niż kiedyś. I jeśli progres nie będzie widoczny już teraz, to kończy finansowanie klubu.

"Już któryś tam rok próbuję... Lądowaliśmy gdzieś w środku tabeli na miejscu ósmym, siódmym, dziesiątym. Tyle pieniędzy już włożyłem. Nie chcę naśladować innych ludzi, którzy włożyli naście razy więcej i dalej się łudzą, że coś osiągną. Doszedłem do tego przekonania, że we wszystkim nie muszę być najlepszy" - przyznał Józef Wojciechowski.

W tym roku rozegrane zostaną jeszcze dwie kolejki. Na razie "Czarne Koszule" zajmują czwarte miejsce w tabeli. Przed nimi jednak dwa wyjazdowe, ciężkie spotkania z Lechią Gdańsk i Wisłą Kraków.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.