Prezes Santosu: "Niech Barcelona zagra z... Maradoną!"

Na kilka tygodni przed Klubowymi Mistrzostwami Świata, prezes Santosu wpadł na bardzo ciekawy pomysł.

/ Fot. Armando Tovar, CC 2.0 / wikipediaPrezes Santosu czyli klubu, który zakwalifikował się w tym roku do Klubowych Mistrzostw Świata (KMŚ), oprócz bólu głowy, jaki miewa w związku z zainteresowaniem wielkich drużyn jego zawodnikiem, Neymarem, obmyślił ciekawy plan, aby poprawić oglądalność wyczekiwanych rozgrywek.

Już parę dni wcześniej, pan de Oliveira, zaproponował, by wieloletni gracz Santosu - legendarny Pele - wyruszył wraz z ekipą z Brazylii i zagrał choć kilka minut w KMŚ. Legenda futbolu, mająca notabene już 71 lat, na chwilę obecną nie wyraziła na to zgody, powołując się na słabą kondycję, jednak może przekona go inny pomysł, jaki obmyślił właśnie de Oliveira.

"Dlaczego Barcelona nie miałaby wystawić na ten mecz Maradony? Maradona, Messi, Pele oraz Neymar. To byłoby zdecydowanie największe wydarzenie na świecie!" - powiedział sternik brazylijskiego klubu oraz dodał, że największym jego marzeniem byłoby "wygrywać z Barceloną 3:0, aby Pele mógł wejść na ostatnie minuty meczu i w ciągu dwóch ostatnich minut, strzelić czwartego gola dla brazylijskiego klubu."

Niezależnie kto komu kibicuje, spotkanie tylu gwiazd w tak ważnym meczu, byłoby niesamowitym przeżyciem. Być może będziemy tego świadkami?

Źródło: Sport.es

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.