Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26530 miejsce

Prezes Wach zrobił bach

Andrzej Wach został odwołany ze stanowiska prezesa PKP S.A. Dymisja Wacha, to milowy krok na drodze do poprawy sytuacji na kolei. Eksperci i sami kolejarze mówią o bezcennym prezencie noworocznym, jakim jest dymisja Prezesa PKP S.A.

Andrzej Wach w mundurze kolejarskim / Fot. Paweł Zienowicz/Creative Commons 3.0 - Uznanie autorstwaOd 2004 roku spółką PKP S.A. zarządzał Andrzej Wach, były Prezes PKP Energetyka Sp. z o. Z koleją Wach związany jest od przeszło 30 lat.

Wielokrotnie mogliśmy usłyszeć o błędach i absurdalnych decyzjach Prezesa PKP S.A. Wiele internetowych for przypisywało Wachowi lobbowanie na rzecz "betonu PKP". "Betonem PKP" internauci określają grupę komunistycznych i postkomunistycznych działaczy kolejowych, którzy od wielu lat zajmują "ciepłe posadki" dla siebie i swoich rodzin. Ostatecznie czarę goryczy przelały ostanie wydarzenia na PKP.

Dymisja Andrzeja Wacha, to krok, który może stać się początkiem końca nieudolnych kolei.

Wszyscy zgodnie dodają, że dwie głowy, to za mało i potrzeba większych czystek na kolei, aby sytuacja stała się choć trochę lepsza. Przypomnijmy, że z powodu bałaganu stanowisko stracił również wiceminister infrastruktury - Juliusz Engelhardt.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

KOlejarka basia
  • KOlejarka basia
  • 30.12.2010 18:17

wiem co się dziej w PKP znam ją od potrzewki to banda cwaniakow i wyzyskiwaczy tworzą tylko dla siebie stanowiska kierownicze i upychaja swoje rodzinki na stanowiskach większośc tych ludzi na stanowiskach to jest kupa nierobów mają niebotyczne wynagrodzenia potworzyli społki a co za tym idzie mnóstwo stanowisk dyrektorskich i kierowniczych wykorzystuja ludzi na niskich stanowiskach proponują glodowe pensje a sami dla siebie zagarniają ile mogą i dlatego ta kolej tak funkcjonuje jak wszyscy widża a pan Wach niebawem będzie zatrudniony na nowym stanowisku dyrektorskim tu następuja przesunięcia równoległe i nikt z nich nie spada. To tylo ludzie na niskich stanowiskach cierpią bo ich zwalniają a sami siebie upychją gdzie tylko można. Niedługo nie będą mieli kim i czym zarządzać. Bardzo dobrze że wyrzucili pana W....... nareszcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystkim pracującym na kolei życzę dużo pomyślności w 2011 roku, a prezent noworoczny od Rządu już macie, nawet dwa ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
stary emeryt
  • stary emeryt
  • 30.12.2010 15:06

-opowiadał mi kiedyś stary Lwowiak,były właściciel burdelu.Panie,a u nas we Lwowi,jeszcze za Cara,jak u mnie w burdelu interes przestał się kręcić,toprzestawianie łóżek nic nie dało,musiałem wymienić wszystkie kurwy,ot co.

Komentarz został ukrytyrozwiń

wątpie żeby to coś miało zmienić

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kierownik pociagu
  • Kierownik pociagu
  • 30.12.2010 14:05

I bardzo dobrze ! Teraz pora na nieudolnych naczelników i dyspozytorów odcinkowych !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.