Facebook Google+ Twitter

Prezydenci i premier rozmawiali we Wrocławiu o gazie

Prezydent Polski Lech Kaczyński, prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko i premier Czech Mirek Topolanek, spotkali się w środę we wrocławskim ratuszu. Głównym tematem rozmów, była realizacja porozumienia gazowego.

1 z 17 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Przed ratuszem zgromadzili się wrocławianie, aby zobaczyć prezydentów Polski i Ukrainy oraz premiera Czech. Fot. Jarosław Jakubczak
Przed ratuszem zgromadzili się wrocławianie, aby zobaczyć prezydentów Polski i Ukrainy oraz premiera Czech. Fot. Jarosław Jakubczak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Problem w tym, że trzeba się domyślać, co Mariusz miał na myśli. Krytyka wnosi dużo, więcej niż nagminne stawianie +. Nie każda krytyka zasługuje od razu na minus. Minusy dawane bez uzasadnienia (przykład link ) są nic nie warte a ich autorowi nie zależy na krytykowaniu materiału tylko osoby. Mateusz potrafi wskazać, co mu się na zdjęciach podoba a co nie, bo podchodzi do tematu profesjonalnie, Mariusza zachowanie to nic innego, jak dziecinada. Miałem już okazję fotografować kilka imprez wraz z Mańkiem, znam go i wiem, co piszę. Nie rozumiem, o co jednak mu chodzi i dlaczego nagle zaczął się do mnie czepiać. Może to tylko jakiś burzliwy okres buntu młodzieńczego...Podrośnie przejdzie mu:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.02.2009 01:01

Mariusz pewnie mial na mysli plecy na 4 fotce i przewalone swiatlo na ostaniej i na 14 ale ja go nie bronie ale mieszkanie w jednym miescie jeszcze bedzie tak ze bedziecie razem robic po co sie kłócić w czasach kryzysu

Komentarz został ukrytyrozwiń

napisałem CI komentarz jakie zdjęcia mi się nie podobały. A ty go usunąłeś. Więc za to minus ;-) i to jest dziecinna zabawa.

Przyjmuj krytykę a nie usuwaj komentarze. W tamtym materialne też miałeś krytykę nie wiem czy to ty czy ktoś inny usunął tam ten komentarz. nie wnikam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość Mariusz! Możesz jeszcze wstawić mi jakieś 90 minusów, przy wszystkich moich pozostałych materiałach. Zapraszam. Twoje komentarze będę usuwał, ponieważ:
- są niemerytoryczne i nic nie wnoszą, przykład: link
- nie wiesz, do czego służą komentarze
- komentujesz moje materiały, kierując się jedynie jakimś niezrozumiałym zachowaniem odwetowym.
Jeśli masz na tyle odwagi i masz do mnie jakiś "problem" ( a wiem, że masz) to proponuję powiedz mi to osobiście, a nie zachowuj się jak dzieciak. To jest portal, na którym publikuje i ocenia się materiały dziennikarzy obywatelskich. Jeśli masz ochotę na dziecinne kłótnie i odwety, to miejsce jakie sobie na to wybrałeś, jest bardzo nieodpowiednie. Swoją postawą zaniżasz poziom tego portalu.
Proponuję, chwyć aparat, napisz coś, opublikuj tutaj i wtedy możemy się pooceniać. Póki co, będę usuwał Twoje komentarze i jesteś jedyną osobą w społeczności W24, która wg. mnie sobie na to zasłużyła. Ani ja Tobie, ani tym bardziej Ty mi i Twoje komentarze nie jesteśmy sobie potrzebni, więc żegnaj i nie pojawiaj się więcej pod moimi materiałami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

(-) skoro usuwasz komentarze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niezawodny Jarek:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zasłużony wielki plus ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak zwykle na miejscu ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.