Facebook Google+ Twitter

Prezydencki patronat nad "Spacerem z Kynoparkiem"

Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski, objął Honorowym Patronatem "Spacer z Kynoparkiem", który rozpocznie się w sobotę 16 kwietnia 2011 r. w Bydgoszczy.

Inauguracja cyklu "Spacer z Kynoparkiem" odbędzie się w sobotę 16 kwietnia 2011 r. o godz. 11.00 w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek w Bydgoszczy. Celem imprezy jest aktywny wypoczynek z psem, pomoc właścicielom w budowaniu właściwych relacji ze swoim pupilem oraz propagowanie pozytywnego stosunku do psów. Organizatorem jest Kynopark - Ośrodek Pozytywnego Szkolenia Psów. Imprezie patronuje Polskie Towarzystwo Kynoterapeutyczne. Honorowy Patronat objął prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski. Impreza jest otwarta i bezpłatna dla uczestników.

Spacer z psem po ustalonej trasie - za każdym razem innej - będzie okazją do aktywnego spędzenia czasu dla psa i właściciela. W trakcie marszu w wyznaczonych punktach szkoleniowcy
z Ośrodka Pozytywnego Szkolenia Psów KYNOPARK oraz zaproszeni goście będą opowiadać o psach i związanych z nimi tematach, nie zabraknie przydatnych właścicielom psów ciekawostek. Pierwszymi gośćmi "Spaceru z Kynoparkiem" będą przedstawiciele Straży Miejskiej, którzy pogadanką o obowiązkach właścicieli psów w mieście Bydgoszczy otworzą imprezę. Przewidywany czas trwania ok. 3 godzin. W spotkaniu nie powinny brać udziału szczenięta, psy agresywne czy suki w cieczce. Psy powinny mieć miękką obrożę lub szelki. Właściciele powinni pamiętać o zabraniu ze sobą miski i wody dla psa.

Spacer z Kynoparkiem będzie miał charakter cykliczny. Spotkania przewidywane są w soboty, 1 raz w miesiącu. Właściciele i miłośnicy psów zyskają do aktywnego spędzenia czasu ze swoim pupilem. Przy okazji będzie można bliżej poznać najwierniejszego przyjaciela człowieka - psa.

Więcej informacji i mapka trasy spaceru na stronie www.kynopark.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

bydg
  • bydg
  • 06.08.2011 19:08

uu i pomysł coś się zawiesił i nie jest cykliczny :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.