Facebook Google+ Twitter

Prezydencki wyścig trwa. Część 2

Jak napisał "Mail on Sunday" podobno kariera polityczna Baracka Obamy rozpoczęła się w domu byłych terrorystów z organizacji Weather Underground Billa Ayersa i Bernardine Dohrn.

Prawdziwe problemy senatora z Chicago rozpoczęły się od ujawnienia, że uczęszcza on do Kościoła radykalnego pastora Jeremiah Wrighta.

- "Wright sieje nienawiść do białych, nauczając zdeformowanej Ewangelii, według której Jezus był czarnoskóry, a zabili go biali razem z Żydami" - mówił David Freddoso, autor książki o Obamie.

W 2003 roku Wright wywołał skandal, wypowiadając słowa modlitwy: "Nie, nie, nie. Niech Bóg nie błogosławi Ameryki, niech Bóg przeklnie Amerykę."

Udała się według planu wyprawa Obamy do Europy, mimo że nie wystrzygł się on błędów. Radykalizm Baracka Obamy najjaśniejszym światłem objawił się wtedy, kiedy w czasie głosowania w senacie stanowym senator poparł ustawę, która nie uznaje dzieci narodzonych w trakcie aborcji za osoby ludzkie.

Ostatnio w mediach pojawiły się materiały z wojennej historii Johna McCaina. Wbrew oczekiwaniom pomogły one jednak kandydatowi w drodze do fotela prezydenckiego USA. Według Amerykanów doświadczenie pomoże mu w sprawach Iraku. Ludzie popełniają błędy. Poparcie podniosło mu również zaprezentowanie swojej kandydatki na wiceprezydenta - Sary Palin.

Kampania wyborcza w Stanach rządzi się innymi prawami i jest mniej agresywna niż w Polsce. Mam jednak nadzieję, że Amerykanie dokonają rozsądnego wyboru i zagłosują na prezydenta godnego rządzenia najpotężniejszym państwem świata.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.