Facebook Google+ Twitter

Prezydent czy Palikot? Kto zwycięży w konfrontacji?

Palikot vs. Kaczyński – kto będzie górą? Pierwszy skandalista RP po raz kolejny atakuje prezydenta. Jego wypowiedzi mają związek z informacją o zakupie dużej ilości małych buteleczek alkoholu przez Kancelarię Prezydenta.

Pierwszy skandalista RP po raz kolejny atakuje prezydenta. Na swoim blogu pisze: "ponawiam zatem - choć tym razem czynię to w formie zdecydowanie bardziej stanowczej - swoje żądanie odpowiedzi na pytanie: czy prezydent Lech Kaczyński cierpi na chorobę alkoholową?". Wypowiedzi Palikota mają związek z informacjami Radia ZET, że w lutym i kwietniu Kancelaria Prezydenta zakupiła za ok. 3 tys. zł prawie 500 małych butelek alkoholu (tzw. "małpek"). - Sprawę zakupu przez kancelarię prezydenta takiej ilości alkoholu wyciągnęła bodajże Monika Olejnik, nie ja. Ja musiałem zareagować - mówi w wywiadzie dla Polski The Times Janusz Palikot.

Można się zastanawiać, czy afera z „małpeczkami” przysporzy popularności Palikotowi czy też Lechowi Kaczyńskiemu, a idąc dalej tym tropem: czy w ostatecznej bitwie (wybory) wygra PiS czy PO. Portal http://100ludzi.pl oraz http://www.wiadomosci24.pl/ zorganizowały ranking „Palikot vs. Kaczyński - Kto kogo wykończy?”na stronie: http://palikot.100ludzi.pl Wyniki głosowania pokazują, że internauci skłaniają się ku opinii, iż w tej potyczce zwycięstwo należy się Palikotowi. Oto jak odpowiadali na pytanie Kto kogo wykończy:

1. Palikot Kaczyńskiego – 65 głosów
2. Nie moje małpy, nie mój cyrk – 30 głosów
3. Kaczyński będzie górą – 28 głosów
4. „Małpeczki” wykończą Kaczyńskiego – 12 głosów
5. „Małpeczki” wykończą obydwu – 8 głosów

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.