Facebook Google+ Twitter

Prezydent Duda: Jarosław Kaczyński to wielki człowiek

Niesprzyjające media dla PiS lansowały tezę, że między prezydentem Dudą a Jarosławem Kaczyńskim panują zimne stosunki. Nic bardziej mylnego.

Oto co powiedział prezydent Duda o prezesie Jarosławie Kaczyńskim: "Jest pan wielkim politykiem, wielkim strategiem. Jest pan także wielkim człowiekiem- czytamy na portalu natemat.pl.

Według Dudy Kaczyński to wielki strateg i wizjoner:"Jest pan wielkim strategiem, bo podjął pan ogromne ryzyko, kiedy ostatecznie z władzami PiS zdecydował, że to ja będę kandydatem na prezydenta(...)To było z jednej strony ryzyko polityczne(...)Trzeba i wielkiej odwagi, i determinacji, by czegoś takiego dokonać. Trzeba być wizjonerem".- mówił.

Zdaniem Dudy, fakt iż Kaczyński podzielił z nim władzą oraz z Beatą Szydło świadczy o wielkim patriotyzmie Kaczyńskiego:
"Ale jest druga strona tego medalu. Wszyscy w Polsce wiedzą, że to pan jest liderem PiS. Trzeba być wielkim człowiekiem, wielkim patriotą, absolutnie przekonanym do realizacji swojej idei, budowy silnej Polski, idei którą ma PiS, żeby mimo oczywistych, jak u każdego człowieka własnych ambicji, oddać pałeczkę władzy w ręce ludzi, z którymi do tej pory pan blisko współpracował".
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.