Facebook Google+ Twitter

Prezydent Francji trafił do szpitala

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-07-26 17:05

Nicolas Sarkozy trafił do szpitala po tym, gdy źle się poczuł podczas ćwiczeń fizycznych. Agencja AFP podała, że przyczyną zasłabnięcia mógłby być niewielkie zaburzenia układu nerwowego.

Według najnowszych wiadomości, Nicolas Sarkozy odzyskał już przytomność i czuje się dobrze. Przeszedł serię badań układu krążenia i układu oddechowego.

Pałac Elizejski podał w krótkim oświadczeniu, że Nicolas Sarkozy zasłabł podczas uprawiania sportu. Zajął się nim natychmiast jego lekarz - podało biuro Nicolasa Sarkozyego.

Francuskie media informują natomiast, że prezydent Francji zasłabł w chwili, gdy przebywał w jednej ze swoich rezydencji w Wersalu zwanej Pavillon de la Lanterne. Na chwilę stracił przytomność. Według innych źródeł, obecni na miejscu relacjonują, że Sarkozy w ogóle nie stracił przytomności.

Prezydent został przewieziony helikopterem do szpitala Val de Grâce w Paryżu. Szpital ten został otoczony przez policję i nikt nie może się do niego zbliżyć.

Kilka tygodni temu 54-letni prezydent Francji przeszedł badania serca i układu krążeniowego, które nie wykazały żadnych anomalii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.