Facebook Google+ Twitter

Prezydent Kaczyński zatrudnił nowych doradców

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-02-05 16:28

Prezydent Lech Kaczyński powołał dwóch nowych doradców społecznych w dziedzinie ekonomii - Ryszarda Bugaja i Adama Glapińskiego.

Prezydent podkreślał podczas nominacji, że mamy obecnie w Polsce trudną sytuację gospodarczą , ale i różne propozycje dotyczące dróg wyjścia z tej sytuacji. Prezydent określił obecne metody rządu jako "klasyczne". W jego opinii rządu zajmuej się nie tyle znajdowaniem pieniędzy, a szukanie oszczędności i cięć, często trudnych z punktu widzenia funkcjonowania państwa. Lech Kaczyński powiedział, że mówienie o tym, że rząd znalazł pieniądze, to "marketingowe mistrzostwo".

Ryszard Bugaj to doktor habilitowany nauk ekonomicznych, pracownik Polskiej Akademii Nauk, były przewodniczący Unii Pracy i były poseł na Sejm.

Adam Glapiński jest profesorem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Był ministrem budownictwa w rządzie Jana Krzysztofa Bieleckiego i ministrem współpracy gospodarczej z zagranicą w rządzie Jana Olszewskiego. Był także ekspertem Prawa i Sprawiedliwości w dziedzinie ekonomii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.