Facebook Google+ Twitter

Prezydent Komorowski odwiedzi Świętokrzyskie. Sprawdź, gdzie go spotkasz

W najbliższą sobotę, 30 czerwca 2012 roku, prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Bronisław Komorowski przebywać będzie z wizytą w województwie świętokrzyskim. Odwiedzi Kielce, Skarżysko - Kamienną i Ostrowiec Świętokrzyski.

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, Bronisław Komorowski. / Fot. www.prezydent.plPo godzinie 11 Prezydent RP, Bronisław Komorowski spotka się z przedstawicielami społeczności kieleckiej w sali Muzeum Narodowego przy Placu Zamkowym w Kielcach. Następnie uda się do Skarżyska-Kamiennej, gdzie o godz. 12.30 przewidywane jest jego spotkanie z załogą Zakładów Metalowych Mesko S.A. Pół godziny później prezydent Komorowski weźmie udział w uroczystym spotkaniu z okazji 75 - lecia Centralnego Okręgu Przemysłowego. Odbędzie się ono w budynku Miejskiego Centrum Kultury im. Leopolda Staffa.

Ze Skarżyska - Kamiennej Bronisław Komorowski przyjedzie do Ostrowca Świętokrzyskiego, miasta, w którym przed dwoma laty kończył swoją kampanię wyborczą na urząd prezydenta Polski. Głowa państwa będzie tu uczestniczyła w uroczystościach 250 - lecia Ostrowieckich Cechów Rzemieślniczych. Impreza pod honorowym patronatem prezydenta RP rozpocznie się o godzinie 13 mszą świętą w kolegiacie pod wezwaniem Świętego Michała, po której nastąpi przemarsz pocztów sztandarowych, starszyzny cechowej, bractwa kurkowego i zaproszonych gości do amfiteatru w Parku Miejskim. Tu uroczystego otwarcia jubileuszu dokona Honorowy Starszy Cechu, Jerzy Białas i prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego, Jarosław Wilczyński.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

ona
 • ona
 • 30.06.2012 12:15

Elwira - spore wrażenie wywarła na mnie Twoja szczegółowa znajomość upodobań kulinarnych pana Winka, ale przyznam, że dziwię się, że komentarze z taką ilością jadu i wulgaryzmów nie są usuwane. Trochę morskiej soli na język i Tobie by nie zaszkodziło

Komentarz został ukrytyrozwiń
chujaszwili
 • chujaszwili
 • 30.06.2012 11:01

pajace byly dwa ostal jeden.nie pracuje, nie prowadzi samochodu,nie robi dzieci.co robi pieron wie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jakub Wolski
 • Jakub Wolski
 • 30.06.2012 10:26

Idiotów mamy tak w rządzie; jak i w Pałacu Prezydenckim .Pociągają tych pajacyków za sznurki obce i wrogie nam mocarstwa .Już dawno przestaliśmy być gospodarzami we własnym kraju - dzięki tym pajacykom!

Komentarz został ukrytyrozwiń
elwira
 • elwira
 • 30.06.2012 09:26

WINK zabierz się rencisto do uczciwej roboty ! Nie chcemy na takich obiboków pracować. Ty pasożycie, nie pierdol głupot tylko zarób chuju na kromkę chleba z ulubionym dżemem i morską solą. Ty masz nieźle popierdolone.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wincenty
 • wincenty
 • 30.06.2012 08:17

apel do patriotow typu Bracia Rojek myNarod syn tego narodu red i innych .cieszmy sie ze mamy takiego dobrego Prezydenta wybranego duza przewaga glosow w demokratycznych wyborach.po swoim poprzedniku przejal kraj w totalnej izolacji.jeszcze troche czasu a Polska zniknelaby z mapy swiata i zylaby tylko we wspomnieniach.Pan Prezydent Komorowski przeprowadzil gruntowny remont i dzisiaj Polska powraca do normalnosci i jest krajem liczacym sie w swiecie chwala Mu za to

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i bardzo dobrze, że pojedzie - ludziom będzie przyjemnie spotkać się z prezydentem, bo dla większości jest to jednak zdecydowanie najważniejsza osoba w państwie.
A co do owego kładzenia chodników czy innych, to i tak nikt nie przebije położenia podgrzewanego chodnika koło Pałacu Namiestnikowskiego żeby ówczesny premier drugi raz się nie poślizgnął...

Komentarz został ukrytyrozwiń

... krawężniki pewnie już wypucowane : )

A na serio z innej beczki. Gdy dnia 4 września 1999 roku, Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski uroczyście otwierał Radiowe Centrum Nadawcze w Solcu Kujawskim (a następnym punktem wizyty było zaplanowane spotkanie z mieszkańcami miasta na miejscowym stadionie) to jeszcze w noc poprzedzającą wizytę, przy świetle estradowych reflektorów, układano chodnik pomiędzy budynkiem Soleckiego Centrum Kultury a wspomnianym stadionem. Ktoś wspaniałomyślnie ..za pięć dwunasta.. zatroszczył się z wieczora, o czystość prezydenckich bucików, stawiając za punkt honoru ten odcinek gorączkowych przygotowań. Tak oto nadszedł wyczekiwany moment, gdzie w godzinach popołudniowych Pan Prezydent mógł zaszczycić swoją nogą, efekt nocnych zmagań.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 29.06.2012 19:01

"Bul" Komorowski nie nadaje się nawet na prezesa GS -u ,a już na pewno nie na Prezydenta Polski!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bracia Rojek
 • Bracia Rojek
 • 29.06.2012 18:57

Zabierzcie Bronkowi łopatkę - Bronek gdzie się pojawi, tam chce kopać gaz łupkowy. To stało się jego obsesją!

Jak to wiadomość pójdzie w świat ; będzie niesamowity obciach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Troll
 • Troll
 • 29.06.2012 16:10

@ koniec kropka zaginął Jerzy Konopka .
Sakiewiczowskie gazety śledź , trop , szpieguj , donoś , tam znajdziesz wszelkie kłamstwa tego świata.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.