Facebook Google+ Twitter

Prezydent Komorowski sam zdecyduje, z kim pojedzie na beatyfikację

Prezydent Bronisław Komorowski sam wybierze osoby, z którymi poleci na beatyfikację Jana Pawła II. Szef Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski twierdzi, że zaproszeni będą ci, z którymi „da się dobrze i głęboko przeżyć ten piękny dzień”.

 / Fot. PAP/Leszek SzymańskiSławomir Nowak, powiedział, że „prezydent chce wzbogacić delegację o osoby publiczne, zasłużone dla Rzeczpospolitej. Chce zaprosić Lecha Wałęsę i Aleksandra Kwaśniewskiego oraz byłych premierów”.

Kiedy zaproszenia nie dostał generał Jaruzelski, doszło do nieporozumienia, o którym mówi szef Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski. Aby nie było dalszych kontrowersji oraz kolejnych nieporozumień, prezydent sam zdecyduje kogo zaprosi do udziału w beatyfikacji polskiego papieża.

„Pan prezydent ma przygotowany szerszy program spotkań w Rzymie i Watykanie na najwyższym szczeblu. - czytamy w seriwisie tvn24.pl

Jacek Michałowski dodał, że prezydent Komorowski nie zamierza kierować się kluczem oficjalnym. Wyjazd nie ma takiego charakteru, podobnie delegacja. Głowa państwa zaprosi tych, z którymi "da się dobrze i głęboko przeżyć ten piękny, wspaniały dla wszystkich Polaków dzień".

Na konferencji prasowej Jarosław Kaczyński ponownie poinformował, że z zaproszenia prezydenta Bronisława Komorowskiego nie skorzysta.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

myNaród
  • myNaród
  • 07.03.2011 18:32

ale mamy "prezydęta".
Sam zdecyduje, kto będzie premierem,
sam zdecyduje kto pojedzie do watykanu ,
sam ..., sam ..., sam ... .
ale'ż on samodzielny.
klękajcie narody

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wybaczać, to podstawowa cecha katolika. A z tych wypowiedzi wychodzi mi, że w Polsce mamy b. mało katolików. A na marginesie, to Komorowski leci do Watykanu prywatnie swoim prywatnym samolotem i dlatego zdecyduje kto poleci. Bo tak wnioskuje z jego wypowiedzi. Tylko kiedy nabył samolot, bo jakoś 4-ta władza o tym nie donosiła.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ROMEK
  • ROMEK
  • 05.03.2011 04:03

TEZ CEZURA!!!!!!U WAS

Komentarz został ukrytyrozwiń
ROMEK
  • ROMEK
  • 05.03.2011 04:03

TEZ CEZURA!!!!!!U WAS

Komentarz został ukrytyrozwiń
ROMEK
  • ROMEK
  • 05.03.2011 04:03

TEZ CEZURA!!!!!!U WAS

Komentarz został ukrytyrozwiń
WALESA SB BOLEK
  • WALESA SB BOLEK
  • 05.03.2011 03:44

TEGO ZBRODNIARZA--NA SZUBIENICE A NIE DO RZYMU----POLACY KIEDY WY ZMADRZEJECIE!!!! JARUZELA NA WYSWIECANIE SW.WJTYLY---TO ZNOWU ZHANBIENIE POLSKI I POLAKOW!!!!!JA UWAZAM ZE NIE POWINNA SIE ODBYC BEATYFIKACJA --JAK BY TAM POJECHAL TEN BANDZIR SOWIECKI--ALBO TEN DRUGI-----BOLEK ZDRAJCA Z GDANSKA TUSEKK ALBO MORDERCA POLSKIEJ ELITY POD SMOLENSKIEM----NIE JAKI ZBRODNIARZ KOMUNOROWSKI---LUDZIE GDY CI LUDZIE TAM SIE POJAWIA JA OSOBISCIE NIE UZNAJE TAKIEJ BEATYFIKACJJ-------TO HANBA DLA NARODU POLSKIEGO CZY WY POLACY------TACY GLUPCY----CZY NIE WIDAC CO Z WAMI I MNA WYRABJAJA STARE KOMUCHY----ZYDOWSKIE PRZECIEZ TEN NASZ PAPIEZ--PRZEWRACA SIE W GROBIE NA SAMA MYSL ZE NA TAKIE SWIETO PRZYBEDA BANDYCI RZADOWI Z SB -------TO ONI WYMORDOWALI NAJLEPRZYCH SYNOW NASZEJ OJCZYZNY!!!!!!!AMENT.!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
WALESA SB BOLEK
  • WALESA SB BOLEK
  • 05.03.2011 03:44

TEGO ZBRODNIARZA--NA SZUBIENICE A NIE DO RZYMU----POLACY KIEDY WY ZMADRZEJECIE!!!! JARUZELA NA WYSWIECANIE SW.WJTYLY---TO ZNOWU ZHANBIENIE POLSKI I POLAKOW!!!!!JA UWAZAM ZE NIE POWINNA SIE ODBYC BEATYFIKACJA --JAK BY TAM POJECHAL TEN BANDZIR SOWIECKI--ALBO TEN DRUGI-----BOLEK ZDRAJCA Z GDANSKA TUSEKK ALBO MORDERCA POLSKIEJ ELITY POD SMOLENSKIEM----NIE JAKI ZBRODNIARZ KOMUNOROWSKI---LUDZIE GDY CI LUDZIE TAM SIE POJAWIA JA OSOBISCIE NIE UZNAJE TAKIEJ BEATYFIKACJJ-------TO HANBA DLA NARODU POLSKIEGO CZY WY POLACY------TACY GLUPCY----CZY NIE WIDAC CO Z WAMI I MNA WYRABJAJA STARE KOMUCHY----ZYDOWSKIE PRZECIEZ TEN NASZ PAPIEZ--PRZEWRACA SIE W GROBIE NA SAMA MYSL ZE NA TAKIE SWIETO PRZYBEDA BANDYCI RZADOWI Z SB -------TO ONI WYMORDOWALI NAJLEPRZYCH SYNOW NASZEJ OJCZYZNY!!!!!!!AMENT.!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
WALESA SB BOLEK
  • WALESA SB BOLEK
  • 05.03.2011 03:44

TEGO ZBRODNIARZA--NA SZUBIENICE A NIE DO RZYMU----POLACY KIEDY WY ZMADRZEJECIE!!!! JARUZELA NA WYSWIECANIE SW.WJTYLY---TO ZNOWU ZHANBIENIE POLSKI I POLAKOW!!!!!JA UWAZAM ZE NIE POWINNA SIE ODBYC BEATYFIKACJA --JAK BY TAM POJECHAL TEN BANDZIR SOWIECKI--ALBO TEN DRUGI-----BOLEK ZDRAJCA Z GDANSKA TUSEKK ALBO MORDERCA POLSKIEJ ELITY POD SMOLENSKIEM----NIE JAKI ZBRODNIARZ KOMUNOROWSKI---LUDZIE GDY CI LUDZIE TAM SIE POJAWIA JA OSOBISCIE NIE UZNAJE TAKIEJ BEATYFIKACJJ-------TO HANBA DLA NARODU POLSKIEGO CZY WY POLACY------TACY GLUPCY----CZY NIE WIDAC CO Z WAMI I MNA WYRABJAJA STARE KOMUCHY----ZYDOWSKIE PRZECIEZ TEN NASZ PAPIEZ--PRZEWRACA SIE W GROBIE NA SAMA MYSL ZE NA TAKIE SWIETO PRZYBEDA BANDYCI RZADOWI Z SB -------TO ONI WYMORDOWALI NAJLEPRZYCH SYNOW NASZEJ OJCZYZNY!!!!!!!AMENT.!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
WALESA SB BOLEK
  • WALESA SB BOLEK
  • 05.03.2011 03:44

TEGO ZBRODNIARZA--NA SZUBIENICE A NIE DO RZYMU----POLACY KIEDY WY ZMADRZEJECIE!!!! JARUZELA NA WYSWIECANIE SW.WJTYLY---TO ZNOWU ZHANBIENIE POLSKI I POLAKOW!!!!!JA UWAZAM ZE NIE POWINNA SIE ODBYC BEATYFIKACJA --JAK BY TAM POJECHAL TEN BANDZIR SOWIECKI--ALBO TEN DRUGI-----BOLEK ZDRAJCA Z GDANSKA TUSEKK ALBO MORDERCA POLSKIEJ ELITY POD SMOLENSKIEM----NIE JAKI ZBRODNIARZ KOMUNOROWSKI---LUDZIE GDY CI LUDZIE TAM SIE POJAWIA JA OSOBISCIE NIE UZNAJE TAKIEJ BEATYFIKACJJ-------TO HANBA DLA NARODU POLSKIEGO CZY WY POLACY------TACY GLUPCY----CZY NIE WIDAC CO Z WAMI I MNA WYRABJAJA STARE KOMUCHY----ZYDOWSKIE PRZECIEZ TEN NASZ PAPIEZ--PRZEWRACA SIE W GROBIE NA SAMA MYSL ZE NA TAKIE SWIETO PRZYBEDA BANDYCI RZADOWI Z SB -------TO ONI WYMORDOWALI NAJLEPRZYCH SYNOW NASZEJ OJCZYZNY!!!!!!!AMENT.!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
zmartwiony
  • zmartwiony
  • 05.03.2011 00:55

mamy ekipe jaruzel -morderca polaków,bolek -kapuś ,kwach komuch żyd pijak kłamca,kaczor-nie żyje pozbyli się go prawdziwy polak,brunek-wychowanek judeobolszewi ubecko michnikowskiej zięć oprawców polaków