Facebook Google+ Twitter

Prezydent Komorowski wypoczywa w rezydencji w Wiśle

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2010-12-27 17:26

Dziś po południu Bronisław Komorowski dotarł do prezydenckiej rezydencji w Wiśle-Czarne. Do Zameczku na Zadnim Groniu przyjechał limuzyną, która zabrała go z lotniska w Pyrzowicach, gdzie szczęśliwie wylądował prezydencki samolot.

 / Fot. arcW poniedziałek prezydenta Komorowskiego w Wiśle witała tylko Krystyna Pasierbek, kierowniczka Zameczku Prezydenckiego wraz z personelem rezydencji.

- Prezydent przyjeżdża do siebie, do swojej rezydencji. Na oficjalne powitanie z lokalnymi władzami oraz mieszkańcami Wisły przyjdzie czas we wtorek - powiedziała nam jedna z osób zajmująca się obsługą wizyty prezydenckiej.


Spotkanie z wiślanami zaplanowano we wtorek o 15 na placu Hoffa. Pracownicy urzędu dziś przygotowali barierki wydzielając sektory dla VIP-ów, mediów i mieszkańców. Organizatorzy szacują, że na spotkanie z prezydentem przyjdą nie tylko mieszkańcy, ale też turyści, którzy w tym czasie spędzają czas w Wiśle.


Na oficjalnym powitaniu nie zabraknie wiślańskich grup śpiewaczych oraz Zespołu Regionalnego Wisła. Prezydent Komorowski otrzyma m.in. wydaną w tym roku monografię Wisły. Następnie wraz z rodziną uda się obejrzeć Muzeum Beskidzkie w Wiśle znajdujące się tuż obok placu Hoffa

Czytaj cały tekst w [a]http://www.dziennikzachodni.pl/stronaglowna/350144,prezydent-komorowski-juz-w-zameczku-w-wisle,id,t.html;"Dzienniku Zachodnim"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

A. A.
  • A. A.
  • 27.12.2010 21:30

Ważne jest to zdanie: "...przyjechał limuzyną, która zabrała go z lotniska w Pyrzowicach, gdzie szczęśliwie wylądował prezydencki samolot...".
Ważne, że "szczęśliwie". Nie wszyscy prezydenci latają samolotami, które "szczęśliwie" lądują.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.