Facebook Google+ Twitter

Prezydent Komorowski wypoczywa w rezydencji w Wiśle

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2010-12-27 17:26

Dziś po południu Bronisław Komorowski dotarł do prezydenckiej rezydencji w Wiśle-Czarne. Do Zameczku na Zadnim Groniu przyjechał limuzyną, która zabrała go z lotniska w Pyrzowicach, gdzie szczęśliwie wylądował prezydencki samolot.

 / Fot. arcW poniedziałek prezydenta Komorowskiego w Wiśle witała tylko Krystyna Pasierbek, kierowniczka Zameczku Prezydenckiego wraz z personelem rezydencji.

- Prezydent przyjeżdża do siebie, do swojej rezydencji. Na oficjalne powitanie z lokalnymi władzami oraz mieszkańcami Wisły przyjdzie czas we wtorek - powiedziała nam jedna z osób zajmująca się obsługą wizyty prezydenckiej.


Spotkanie z wiślanami zaplanowano we wtorek o 15 na placu Hoffa. Pracownicy urzędu dziś przygotowali barierki wydzielając sektory dla VIP-ów, mediów i mieszkańców. Organizatorzy szacują, że na spotkanie z prezydentem przyjdą nie tylko mieszkańcy, ale też turyści, którzy w tym czasie spędzają czas w Wiśle.


Na oficjalnym powitaniu nie zabraknie wiślańskich grup śpiewaczych oraz Zespołu Regionalnego Wisła. Prezydent Komorowski otrzyma m.in. wydaną w tym roku monografię Wisły. Następnie wraz z rodziną uda się obejrzeć Muzeum Beskidzkie w Wiśle znajdujące się tuż obok placu Hoffa

Czytaj cały tekst w [a]http://www.dziennikzachodni.pl/stronaglowna/350144,prezydent-komorowski-juz-w-zameczku-w-wisle,id,t.html;"Dzienniku Zachodnim"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

A. A.
  • A. A.
  • 27.12.2010 21:30

Ważne jest to zdanie: "...przyjechał limuzyną, która zabrała go z lotniska w Pyrzowicach, gdzie szczęśliwie wylądował prezydencki samolot...".
Ważne, że "szczęśliwie". Nie wszyscy prezydenci latają samolotami, które "szczęśliwie" lądują.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.