Facebook Google+ Twitter

Prezydent Łodzi zarządził polewanie chodników

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2006-07-07 08:47

Obowiązkowe polewanie chodnika w upalne dni - zarządził Jerzy Kropiwnicki, prezydent Łodzi. A jak jest w Twoim mieście w ten upalny dzień?

 

W związku z upałem administracje wszystkich budynków komunalnych mają od wczoraj obowiązek schładzania chodnika przed posesjami - takie zarządzenie wydał prezydent Łodzi.

Dodatkowo strażnicy miejscy codziennie sprawdzają czy właściciele nieruchomości w centrum miasta wywiązują się z obowiązku codziennego spłukiwania chodników wodą (w okresie od kwietnia do października). Przez ostatnie dwa tygodnie strażnicy miejscy skontrolowali chodniki przy prawie 2 tys. posesji i wystawili ponad 80 mandatów. Liczba karanych zmniejszała się z dnia na dzień. Pierwszego dnia kontroli strażnicy wystawili 23 mandaty, a po tygodniu mandatów było już tylko pięć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 10.07.2006 09:58

Patrzyłem na niektóre chodniki na pietrynie i jakoś nie wydaje mi się żeby w ostatnich dniach pamiętały polewanie wodą :-/ Ale daje za to plusa administracji kamienicy, w której pracuje bo tam zawsze w bramie i na chodnikach widać, że polewają wodą :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.