Facebook Google+ Twitter

Prezydent o incydencie w Gruzji

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-11-24 17:47

Prezydent Lech Kaczyński spodziewał się, że wczorajszy incydent w Gruzji Rosjanie uznają za prowokację.

Serie z karabinów maszynowych padły, gdy kolumna z prezydentami Polski i Gruzji była w okolicach granicy z Osetią Południową.

Według Lecha Kaczyńskiego, jest jasne, że Rosjanie nie przyznają się do oddania strzałów. Jak dodał prezydent, wiadomo było, że Rosjanie przedstawią to jako gruzińską prowokację.

Lech Kaczyński podkreślił, że od dawna wiedział, że w miejscowości, którą chciał mu pokazać Micheil Saakaszwili, stacjonują oddziały rosyjskie i chciał zobaczyć znajdujący się nieopodal posterunek. Jednak - jak dodał - nie sądził, że usłyszy serię z broni maszynowej w odległości 25 metrów od siebie.

Prezydent Lech Kaczyński uważa, że są pełne podstawy, aby twierdzić, że to Rosjanie strzelali.
Prezydent Lech Kaczyński wyraził zaniepokojenie niektórymi wypowiedziami w Polsce. Jego zdaniem, opinie poddające w wątpliwość czy to rosyjscy żołnierze otworzyli ogień świadczą o istenieniu w naszym kraju prorosyjskiego lobby.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Uważam. że nasz Ukochany Prezydent i jego Wspaniały Doradca Sekretarz Stanu Michał Kamiński wykazali się niesłychanym bohaterstwem na polu walki. Dlatego też powinni być odznaczeni najwyższymi odznaczeniami wojskowymi tj. Prezydent Krzyżem Wielkim Orderu Virtuti Militari z gwiazdą a M. Kamiński Orderem Virtuti Militari II klasy. A tak w ogóle mam pytanie po co tam jechali, czy Prezydent na własne oczy musi zobaczyć czy Rosjanie przestrzegają postanowień rozejmu, czy nie mamy już do tego odpowiednich służb. Jerzyk 324

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.