Facebook Google+ Twitter

Prezydent o koalicji PO-PiS

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-03-13 21:18

Prezydent ma nadzieję, że kiedyś dojdzie do porozumienia między PiS a PO. Lech Kaczyński spotkał się wieczorem z uczestnikami Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie. Przez prawie półtorej godziny prezydent odpowiadał na pytania młodych ludzi.

Lech Kaczyński powiedział, że PiS planował koalicję z PO, ale w 2005 roku doszło do zjawiska o charakterze psychologicznym. "Ci, którzy byli pewni zwycięstwa, ponieśli porażkę. To wymaga dużej twardości, żeby taki stan rzeczy znieść. Niestety, stało się inaczej. Jak ktoś myślał, że w meczu wygra 2:0, a przegrał 0:2, to czasami się denerwuje i takie zdenerwowanie nastąpiło" - powiedział Lech Kaczyński.

Według prezydenta, jest szansa na porozumienie między dwiema partiami, ale nie nastąpi to szybko. "Ja mimo wszystko wierzę, że kiedyś do takiego porozumienia dojdzie. Ale, tak jak rany muszą się zaleczyć, tak i tutaj moim zdaniem, musi to potrwać pewien czas" - dodał.

Lech Kaczyński powiedział młodym ludziom, że olbrzymią rolę w rozpoczęciu konfliktu między PiS a PO odegrały również media.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.