Facebook Google+ Twitter

Prezydent okaże dobre serce i ułaskawi młodego milionera?

Piotr Kaszubski zwrócił się do Andrzeja Dudy, Zbigniewa Ziobry, Beaty Szydło i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego o uchylenie tymczasowego aresztowania oraz o ułaskawienie. Do Policji o zmianę zdjęcia.

" Szanowni Państwo,

 / Fot. Archiwum PolicjiW Państwie Polskim dzieje się niesprawiedliwość. Chciałbym odnieść się do mojej sprawy którą komentują wszystkie Telewizje, Radia i strony internetowe w Polsce.

Zdobyłem nagrania dwóch niezależnych Rzeczników Praw Konsumenta, którzy potwierdzają że nie popełniłem przestępstwa. Złożyłem nagrania do prokuratury, jednak mimo wpłaty 400 000 zł poręczenia majątkowego, Sąd zastosował tymczasowy areszt. Niestety, posiadam dowody które wskazują że Pani Sędzina nie otworzyła tych nagrań ani akt sprawy których było kilkadziesiąt tomów bo spieszyła się w piątek do domu.

Istnieje szereg świadków oraz dowodów które wskazują, że nigdy nie popełniłem celowo błędów w wysyłce ponieważ się nią nie zajmowałem. Przy takiej skali przedsięwzięcia - kilkaset tysięcy klientów, zdarzają się pomyłki jako BŁĄD W SZTUCE a nie zamiar oszustwa. Zwłaszcza że mieszkałem w Los Angeles bądź w Londynie i nie kontrolowałem wysyłek. Niestety, to ja i mój wspólnik Mikołaj musimy odpowiadać za błędy innych ludzi.

Czy jestem winny wprowadzenia produktu wybielającego zęby z amerykańskim, skutecznym stężeniem? Tak, promowałem ten produkt również na rynku Polskim. / …/Do tej pory tysiące osób sprzedaje wybielacze do zębów na allegro z amerykańskim stężeniem ale TYLKO PIOTR KASZUBSKI ma problemy. Pytam dlaczego? Dlatego bo jestem popularny? Dlatego mają prawo wchodzi w nocy do mieszkania uzbrojeni komandosi z karabinami, policyjną kamerą i denerwować moją 60 letnią mamę? Policja bawi się ze mną w bezprawną szopkę medialną i chce pokazać lobywatelom siłę. Jest to akt niesprawiedliwości. W Stanach Zjednoczonych wyśmiano by poszukiwania młodzieńca który wprowadził do obrotu pastę do zębów która była skuteczna, zwłaszcza że 30 000 ludzi poleca ją na Facebooku i nikomu nie zaszkodziła.

Chcę również odnieść się do zarzutu „uniemożliwienia przeprowadzenia interwencji prasowej paparazzi”. Tamtego dnia, niespodziewanie zobaczyłem 2 paparazzi którzy zaczęli za mną biec. Nie wiedziałem co się dzieje więc zacząłem uciekać. W tym samym momencie zadzwoniłem na policję poinformować że znowu gonią mnie paparazzi. Schowałem się w samochodzie marki Lamborghini przy ulicy Podbipięty 54 a paparazzi siłą otworzyli drzwi od samochodu gdy byłem w środku, trzymali drzwi i nie mogłem odjechać. Kolejny raz dzwoniłem na policję ponieważ nikt nie przyjeżdżał. Za każdym razem, gdy przyjeżdżała policja reporterzy stawali się spokojni i mili a ja słyszałem - nie ma podstaw aby ich zatrzymać. Postanowiłem wyrwać dysk z kamery na którym widać jak paparazzi z TVN-u nie chciała się przedstawić, UDERZAŁA MNIE, próbowała wyrwać moją kamerę którą filmowałem zdarzenie. Następnie TVN opublikował ukartowaną historię w Fakty TVN pokazując że zniszczyłem im kamerę i zaatakowałem paparazzi. Uwaga: Zatrzymując to wideo w pewnym momencie widać jak paparazzi się śmieje. Dzień przed tym zdarzeniem, odmówiłem podpisania umowy rocznej z budżetem reklamowym 10 000 000 zł ze stacją TVN - tym atakiem się odwdzięczyli. Sąd wydał prawomocny wyrok że moje zatrzymanie było niezasadne w tej sprawie.

Chcę również powiedzieć, że absolutnie nie kpię z Polska Policja. Moja prośba o zmianę zdjęcia skierowana do Policji nie była drwiną tylko wynikała z tego co myślę. Nie wiem skąd czerwone plamy na mojej skórze, ponieważ ja tak nie wyglądam. Jeśli miliony ludzi mają pluć na mnie oraz się wyżywać - to przynajmniej do ładnego zdjęcia. Szanuję policję, mimo że za każdym razem gdy prowadziłem Lamborghini pytali „Czy ma Pan jakiś pomysł na inne rozwiązanie sytuacji z mandatem i punktami karnymi”. Nie rozumiałem dlaczego zatrzymuje mnie każdy radiowóz który mnie zobaczył a policjanci starali się znaleźć byle jaki powód do mandatu.

Chcę również zaznaczyć że każda osoba która czuła się przeze mnie poszkodowana, dostała osobiste przeprosiny ode mnie, prezenty przeprosinowe oraz podpisała pojednanie.

 / Fot. Archiwum P. KaszubskiTak bardzo chciałbym robić kolejne interesy i pokazać ludziom na całym świecie, że tylko Polak ma w sobie nieposkromioną motywację, determinację i geniusz biznesowy. Chciałbym móc stanąć przed Sądem i udowodnić niewinność w większości zarzutów.

Trzymam za Państwa kciuki w nowym rządzie i wierzę że w końcu ktoś otworzy oczy./…/

Z wyrazami szacunku,
Obywatel Piotr Kaszubski"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.