Facebook Google+ Twitter

Prezydent: PO powinna ukarać Palikota

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-05-13 19:24

Lech Kaczyński uważa, że Platforma Obywatelska powinna zareagować na zachowanie Janusza Palikota. Poseł PO od pewnego czasu domaga się opublikowania raportu na temat stanu zdrowia głowy państwa.

Prezydent, który przebywa z wizytą w Izraelu dodał, że rozmawiał na ten temat z Donaldem Tuskiem podczas ostatniego - jak podkreślił - bardzo przyjaznego spotkania. Lech Kaczyński przypomniał, że kiedy dwa lata temu Jacek Kurski niefortunnie wypowiedział się na temat dziadka obecnego premiera, to został usunięty z partii, a później odgrywał w niej jedynie rolę szeregowca. - Palikota nie spotkało dokładnie nic - dodał prezydent.
Lech Kaczyński podkreślił, że jeśli chodzi o stan zdrowia, to nie ma nic do ukrycia. Jak zaznaczył, w ciągu ostatnich dwóch miesięcy wygłosił ponad 30 przemówień - z reguły a'vista. - To raczej nie wskazuje na Alzheimera - żartował prezydent.

Lech Kaczyński bierze udział w uroczystościach z okazji 60-lecia proklamowania państwa Izrael. Podczas 3-dniowej konferencji, prowadzonej w 4 językach, swoje wizje przyszłości przedstawia kilkunastu prezydentów z trzech kontynentów.

IAR/Kołodziejska/adb/dj

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.