Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28235 miejsce

Prezydent Poznania promuje miasto w Dublinie

19 lipca w Dublinie prezydent Poznania Ryszard Grobelny, wspólnie z mayor Dublina Naoise Ó Muirí wziął udział w odsłonięciu wystawy fotograficznej w parku St. Stephen’s Green poświęconej pobytowi irlandzkich kibiców w Poznaniu podczas Euro 2012. Na uroczystym otwarciu pojawił się też ambasador RP Marcin Nawrot.

Prezydent Poznania Ryszard Grobelny rozmawia z irlandzkimi fanami. / Fot. Eryk KoziełBył to drugi i ostatni dzień wizyty Ryszarda Grobelnego. W środę prezydent Poznania spotkał się z prezydentem Irlandii Michaelem D. Higginsem, który odwiedził Poznań w czerwcu, kiedy to reprezentacja Irlandii grała mecz z drużyną Chorwacji. Prezydent Grobelny zaproponował, aby doszło w najbliższym Element polsko - irlandzki. / Fot. Eryk Koziełczasie do towarzyskiego meczu w Poznaniu między Polską a Irlandią.

Wieczorem tego samego dnia w pubie O’Donoghue’s prezydent Grobelny spotkał się z irlandzkimi kibicami, a raczej taki miał zamiar. Poza przypadkowymi bywalcami Europoseł Paweł Kowal / Fot. Eryk Koziełpubu, kibiców którzy przybyli na to spotkanie można było policzyć na palcach. Sale za to zajmował korpus dyplomatyczny i otoczenie prezydenta Poznania. Największe jednak zdziwienie wywołało pojawienie się na spotkaniu eurodeputowanego Pawła Kowala (prezes Polska Jest Najważniejsza). Czyżby szykował się jakiś nowy transfer polityczny lub nowy alians? Wkrótce może się okazać, że wizyta prezydenta Grobelnego przyniesie nie tylko turystyczne owoce dla jego miasta.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.