Facebook Google+ Twitter

Prezydent Pruszkowa broni wizerunku miasta

Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński skierował list otwarty do Zbigniewa Ziobry.

Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński w otwartym liście do Zbigniewa Ziobry stanowczo broni dobrego imienia miasta i staje również
obronie jego wizerunku. Jest to odpowiedz na najnowszy spot reklamowy partii Solidarna Polska. W klipie pada zdanie "Pruszków wychodzi na wolność..."Cały list :

Prezes
Zbigniew Ziobro
Partia
Solidarna Polska

Nazwa miasta i jego wizerunek to największe i najcenniejsze dobro, jakim dysponuje społeczność miasta Pruszkowa. Rozwój naszych "małych Ojczyzn" - pozyskiwanie inwestorów, nowych mieszkańców i tworzenie miejsc pracy - w coraz większym stopniu uzależniony jest od intensywności i form prezentacji wizerunku w środkach masowego przekazu. Najnowszy spot reklamowy partii "Solidarna Polska" w ścieżce dźwiękowej czytanej przez lektora wymienia szereg plag, które dotknęły nasz kraj - w tym (cyt.): "Pruszków wychodzi na wolność...". Wątpliwości, oburzenie mieszkańców Pruszkowa oraz moje budzi kontekst i forma wykorzystywania nazwy naszego miasta. Niedopuszczalne w naszej ocenie jest budowanie negatywnych skojarzeń wykorzystując słowo PRUSZKÓW. Wszyscy mieszkamy, pracujemy i wychowujemy dzieci w miejscach, które wybraliśmy świadomie lub do których rzucił nas los - tworzymy lokalną wspólnotę. Z perspektywy interesów twórców i zleceniodawców takich produkcji być może normalność i zwykła przyzwoitość nie jest interesująca, nie przekłada się podobno na głosy elektoratu. Sądzę, że mimo wszystko warto o tę normalność i szacunek dla mieszkańców upominać się. Pragnę Pana poinformować, że bardzo dokładnie analizujemy wszystkie przypadki używania nazwy MIASTA PRUSZKOWA i jesteśmy przygotowani do obrony imienia naszego miasta. W związku z zaistniałą sytuacją żądam od Pana spowodowania zaprzestania emisji materiałów naruszających dobre imię miasta Pruszkowa i zamieszczenia przeprosin na stronie internetowej partii. Jednocześnie pozwalam sobie traktować wystąpienie do Pana, jako list otwarty do mediów w celu zapobiegania takim sytuacjom w przyszłości.


W imieniu mieszkańców miasta

Prezydent Miasta Pruszkowa

mgr Jan Starzyński


Źródło: www.pruszkow.pl

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Pruszków


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.