Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2757 miejsce

Prezydent Siemianowic Śląskich vs Franciszek Małecki-Trzaskoś

Jacek Guzy i Franciszek Małecki-Trzaskoś różni nie tylko wiek ale i spojrzenie na świat. Po trzech latach od przegranych przez Jacka Guzego wyborach na urząd Prezydenta Siemianowic Śląskich udziela on wywiadu rzeki największemu krytykowi.

O czym ta książka?Jacek Guzy - wrzesień 2017 / Fot. Archiwum prywatne Jacka GuzegoW wywiadzie ten czytelnik prowadzony jest na osi czasowej, która rozpoczyna się przed II wojną światową a kończy w 2016 roku. Jacek Guzy opowiada o swoich dziadkach i rodzicach a także o swojej młodości oraz o emocjach.
Jest to historia sportowca, który po kontuzji musiał z dnia na dzień przewartościować swoje życie, układając je na nowo. Tłem dla wywiadu jest historia siemianowickiego samorządu i ról jakie pełnił w nim Jacek Guzy. Rozmowę prowadzi Franciszek Małecki-Trzaskoś, który w latach 2012-2014 wspierał merytorycznie i logistycznie siemianowicką opozycję, której lider zastąpił w 2014 Jacka Guzego na urzędzie Prezydenta Siemianowic Śląskich.

Kim oni są i kto wydał książkę?


Jacek Guzy to samorządowiec z krwi i kości, w latach 2006-2014 był prezydentem Siemianowic Śląskich. Obecnie jest Radnym Rady Miasta Siemianowice Śląskie.

Franciszek Małecki-Trzaskoś jest trenerem umiejętności miękkich, ekspertem w zakresie neuropsychologii oraz autorem wielu kampanii społecznych jak i wyborczych a także reklamowych.

Druk, skład i redakcję książki sfinansował ​Instytut Badań i Analiz działalności Jednostek Samorządu Terytorialnego stając się tym samym wydawcą książki. Wydanie pierwsze zostało wydrukowane w 400 egzemplarzach.

Ile Guzy i Małecki-Trzaskoś chcą zarobić?


Książka będzie dystrybuowana nieodpłatnie. W pierwszej kolejności otrzymają ją siemianowickie placówki oświatowe a także biblioteki publiczne.
Autorzy oraz wydawca apelują do czytelników aby Ci samodzielnie dokonywali wpłat w wysokości 39 zł na rzecz Koła Siemianowickiego Towarzystwa Pomocy im.św. Brata Alberta, które prowadzi w Siemianowicach Śląskich schronisko dla bezdomnych matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży.
Nic tylko pochwalić!

więcej informacji: profil Jacka Guzego na Facebook

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.