Facebook Google+ Twitter

Prezydent Sopotu Jacek Karnowski zrzekł się członkostwa w PO

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-07-21 22:28

Prezydent Sopotu Jacek Karnowski nie jest już członkiem Platformy Obywatelskiej. Jak poinformował wiceszef klubu parlamentarnego PO Jarosław Gowin, do zarządu partii wpłynęło pismo, w którym Karnowski zrzekł się członkostwa.

Wcześniej Jacek Karnowski zawiesił swoje członkostwo w Platformie Obywatelskiej. Jednocześnie zarząd partii podjął decyzję o wykluczeniu ze swoich szeregów biznesmena Sławomira Julke.

Za pozbawieniem Karnowskiego członkostwa w Platformiei opowiadał się jej przewodniczący, premier Donald Tusk, który w ubiegłym tygodniu zapowiedział, że będzie rekomendował zarządowi Platformy usunięcie Karnowskiego z partii.

7 lipca sopocki biznesmen Sławomir Julke złożył doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez prezydenta miasta. Według biznesmena Jacek Karnowski miał się od niego domagać łapówki w postaci dwóch mieszkań.

Pod koniec lipca odbędzie się posiedzenie sopockiej Rady Miasta, podczas której ma być omówiona sprawa domniemanej korupcji prezydenta. Zwołano je na prośbę sopockiego PiS.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

W PO już wielu członków było zamieszanych w różne skandale. Widać to nie koniec...ale media to skrupulatnie ukrywają:/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.