Facebook Google+ Twitter

Prezydent: To święta przebaczenia

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-12-24 17:34

Lech Kaczyński złożył Polakom życzenia świąteczne. Prezydentowi, w świątecznej scenerii Pałacu, towarzyszyła żona – Maria Kaczyńska oraz czworonożny przyjaciel prezydenckiej pary – suczka Lula.

W najważniejszych świętach prezydent, na antenie
Telewizji Polskiej, przekazał wszystkim mieszkańcom kraju życzenia powodzenia
w życiu osobistym
i zawodowym.
Szczególne słowa skierował do osób starszych, pracujących w święta i samotnych.


- Chciałem złożyć najlepsze życzenia tym, którzy do wigilijnego stołu zasiąść nie mogą. Nie pozwalają im na to obowiązki, służba w policji, wojsku, straży pożarnej, straży granicznej, w służbach ratowniczych związanych z ochrona zdrowia. A także tym, którzy nie mogą zasiąść do wigilijnego stołu, bo złożyła ich choroba, bo są samotni, bo ten dzień spędzają bez rodziny, bez bliskich. Pamiętamy o Was – zaznaczył Lech Kaczyński.

Prezydent przypomniał, że Boże Narodzenie to w Polsce najważniejsze święta w ciągu całego roku. Święta rodzinne, święta życzliwości, przyjaźni, zapominania o tym, co było złe.
Święta przebaczenia i radości.

Lech Kaczyński życzył powodzenia każdemu z rodaków oraz całej Polsce . - Oby nasz kraj odnosił jak najwięcej sukcesów. To nie tylko interes całości. To interes każdej polskiej rodziny. Od powodzenia Polski w dużym stopniu – Panie i Panowie – zależy także Wasz los. Niech więc będzie jej się działo jak najlepiej – podkreślił.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.