Facebook Google+ Twitter

Prezydent Węgier János Áder chwali Stashkę!

Wizyta Prezydenta Węgier Jánosa Ádera 22-23 marca 2013 roku była zaplanowana bardzo intensywnie. Prezydent miał jednak okazję także do posłuchania polskiej muzyki i mocno chwalił debiutującą polską artystkę o pseudonimie Stashka.

Prezydent RP Bronisław Komorowski i Prezydent Węgier János Áder w Warszawie / Fot. Materiały Kancelaria Prezydenta RPPrezydent Węgier János Áder podczas swojej dwudniowej wizyty w Polsce uczestniczył w wielu wydarzeniach wspólnie z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim. Miał również możliwość posłuchania dobrze zapowiadającej się polskiej wokalistki, znanej jako Stashka. Młoda artystka zaskoczyła obie pary prezydenckie prezentem, który przekazał w jej imieniu Wiceprezes Zarządu Związku Pracodawców Klastry Polskie Bogdan Węgrzynek. Złote płyty z osobistym autografem Katarzyny Stasiak były oznaczone z nr 001 PL i 001H

Prezydencki obiad z muzyką Katarzyny Stasiak / Fot. Materiały Kancelaria Prezydenta RPPrezydent János Áder chwalił Stashkę za wyjątkowy głos oraz za piękno wizualne. Zaznaczył, że Polska powinna być dumna z takich talentów i pozwolić im rozwijać się. Prezydent Węgier skierował wielkie słowa uznania i zapewnił, że będzie mocno kibicował Stashce w jej dalszej karierze oraz śledził jej tok. Ta młoda piosenkarka jest bardzo uśmiechniętą i naturalną dziewczyną. Śpiewa bardzo radosne i przyjazne dla ucha utwory, które są doskonałą reklamą dla polskiej muzyki.

Wiceprezes Zarządu Związku Pracodawców Klastry Polskie Bogdan Węgrzynek wręcza Złote Płyty Katarzyny Stasiak popularnej Stashki z nowym singlem / Fot. Kancelaria Prezydenta RPDla Stashki, czyli Kasi Stasiak było to ogromne wyróżnienie. Z pewnością ta czarująca, pochodząca prosto z Mazur wokalistka, jest bardzo szczęśliwa, że Prezydenci Polski i Węgier posłuchali jej dźwięków zanim została wielką gwiazdą. To dla niej wyjątkowe przeżycie i dobry prognostyk na przyszłość. Tak miłe słowa skierowane do niej z ust Prezydenta Jánosa Ádera dodają jej jeszcze większych skrzydeł.

Katarzyna Stasiak STASHKA ze Złotymi Płytami dla Prezydentów ze specjalną dedykacją / Fot. Bogdan Węgrzynek Menu GroupStashka jest konkretna w tym, co chce osiągnąć. Wytrwale dąży do wydania swojej autorskiej płyty, która zapowiadana jest już w tym roku. Przygotowania do jej debiutanckiego albumu są bardzo zaawansowane. Obecnie pozostało już tylko nagrywanie utworów w studiu, więc w sytuacji wielkiego wsparcia jakie otrzymuje wokalistka, nic nie powinno stanąć jej na przeszkodzie. Wszystkie piosenki zostały już napisane i skomponowane. Płyta będzie bardzo autorskim projektem Stashki, ponieważ ona sama napisała i skomponowała niemal wszystkie utwory, a w pozostałych była współautorką. Zapowiada się wielkie wydarzenie na polskiej scenie
muzycznej. Płytę obecnie promuje singiel „Zegar”.

Gdy Stashka śpiewa to cała kipi radością i to udziela się ludziom wokoło. Jest zawsze uśmiechnięta i zaraża entuzjazmem. Podczas tego wyjątkowego, jak i każdego innego występu, prezentuje szczere emocje oraz pełen profesjonalizm i światowe umiejętności wokalne. Jest uroczą osobą, a przede wszystkim ma oryginalny, bardzo mocny i dobry głos.

Anna Figiel, Bogdan Węgrzynek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.