Facebook Google+ Twitter

Prezydent Wrocławia gościł czeską ekipę

W niedzielę 10 czerwca prezydent Wrocławia podjął we wrocławskim Ratuszu drużynę Republiki Czeskiej.

 / Fot. Fot. Ireneusz MosiczukCzesi na miejsce spotkania przyjechali po treningu, który odbył się na stadionie przy ul. Oporowskiej.

W Ratuszu gości powitał prezydent Dutkiewicz, który wyraził zadowolenie z pobytu ekipy we Wrocławiu. „Stajecie teraz przed trudnym zadaniem politycznym. Trzeba Grecję jednocześnie utrzymać w strefie Euro, jak i ją z niej wypchnąć. To zadanie dla panów w najbliższym meczu" - żartował Dutkiewicz.

 / Fot. Fot. Ireneusz MosiczukPrzyrzekł czeskim zawodnikom, że będzie ich dopingował i trzymał za nich kciuki 12 czerwca w meczu z Grekami. Zaznaczył przy tym, że 16 czerwca nie mogą już na niego liczyć. "Mamy inne zadania" dodał Rafał Dudkiewicz.

Szef Związku Piłki nożnej Republiki Czeskiej Miroslav Pelta chwalił Wrocław za organizację turnieju. „Logistyka i warunki jakie zostały nam zapewnione są bardzo dobre" - powiedział.

 / Fot. Fot. Ireneusz MosiczukPo pamiątkowych zdjęciach i wymianie pamiątek wszyscy udali się na uroczysty obiad, wydany przez Prezydenta Wrocławia.

Zupa rakowa, roladki z soli i łososia, jagnięcina w sosie miętowym, jajka przepiórcze nadziewane kawiorem oraz szynka parmeńska w melonie - to niektóre z 20 potraw serwowanych podczas niedzielnego obiadu.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.