Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3354 miejsce

Prezydent Wrocławia uroczyście otworzył nową siedzibę firmy Atos

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-02-06 14:04

Wspólnym przecięciem wstęgi rozpoczął się nowy rozdział w historii firmy Atos we Wrocławiu. Na spotkaniu, którego gościem honorowym był pan Prezydent Rafał Dutkiewicz, oprócz pracowników, pojawili się managerowie Atos oraz dziennikarze.

„W nowej lokalizacji mamy potencjał tworzenia nowych miejsc pracy i możliwość realizowania nowych jeszcze większych projektów. Dlatego też w ciągu następnego roku planujemy zatrudnić kolejne 300 osób” - rozpoczął swoim przemówieniem Piotr Krzysztofik, Head of System Integration Global Delivery Center Atos Polska.

W ciągu zaledwie ostatnich 2 lat Atos zwiększył liczbę pracowników w całej Polsce o ponad 1500 osób. Wrocławski oddział firmy od lat partneruje zaś m.in. Urzędowi Pracy, oferując staże dla absolwentów studiów, czy samym uczelniom, współpracując z Samorządami Studenckimi Uniwersytetu Ekonomicznego i Politechniki Wrocławskiej. Jak tłumaczył Dariusz Baran, Country Manager Atos Polska, nowa siedziba we Wrocławiu to wynik dynamicznego rozwoju grupy Atos w Polsce.

Gościem honorowym wydarzenia był Prezydent Miasta Wrocławia, pan Rafał Dutkiewicz. Po krótkim przemówieniu wspólnie z szefami Atos uroczyście przeciął wstęgę, rozpoczynając tym samym nowy rozdział w historii firmy.

W Atos C&SI GDC Europe pracuje dziś ponad 500 osób, z czego ponad 300 w nowym biurze we Wrocławskim Parku Biznesu 2. Specjaliści Atos odpowiadają za koordynację pracy zespołów zarówno w Polsce, jak również na Słowacji, w Czechach, Rumunii, Chorwacji i Bułgarii. Co roku w jednostkach Global Delivery w Polsce tworzą się kolejne centra kompetencyjne dla obszarów będących przyszłością światowego IT. Dlatego dynamiczny rozwój GDC na szeroką skalę to również trwający na bieżąco intensywny proces rekrutacji.

„Staramy się nieustannie polepszać warunki pracy w naszych biurach we wszystkich lokalizacjach. Wierzymy, że przekłada się to bezpośrednio na zadowolenie i motywację naszych pracowników” - mówi Kinga Bloch, Human Resources Director Atos Polska. W latach 2012, 2013 i 2014 Atos w Polsce został trzykrotnie nagrodzony certyfikatem Najlepsze Miejsca Pracy, dwukrotnie zdobywając trzecie i raz drugie miejsce w rankingu Great Place to Work Institute.
(Marzena Wojciechowska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.