Facebook Google+ Twitter

Prima Aprilis 2013 w sieci - top 10

Najzabawniejszy primaaprilisowy żart spłatała nam w tym roku pogoda, nowa, zmysłowa usługa zapachowa Google, czy może niesmaczny zapis nagrań rozmów, jakie podczas meczu Polska-Ukraina miał przeprowadzić premier Donald Tusk?

Nos GoogleBETA / Fot. Print ScreenPrima Aprilis 2013 w sieci - top 10

1. Usługi zapachowe Google - "Nos GoogleBETA korzysta z nowych i istniejących technologii, by zaoferować niesamowite doznania węchowe. Street Sense: nasze pojazdy przemierzyły cały świat i powąchały każdy zakątek świata. Wykrywacz zapachów otoczenia pozwala stworzyć kolekcję zapachów na Androidzie. Ten system naprawdę ma nosa! SMELLCD™ 1.8+: zapachy w najwyższej jakości, jeszcze dokładniejsze i lepiej stonowane."

2. Google zamieściło także trzyminutowy filmik, który powiadamiał, że o północy przestanie działać serwis YouTube. Przerwa ta miała być spowodowana potrzebą przeszukania zasobów serwisu i odnalezienia najlepszego klipu na świecie. Autor owego arcydzieła miał co prawda otrzymać jedynie stypendium w wysokości 500 dolarów i stary odtwarzacz MP3, ale za to jego filmik miał stać się jedynym dostępnym na YouTube.

3. Na oficjalnej stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej pojawiła się informacja mówiąca o tym, że Stefan Majewski został doradcą ds. szkolenia prezesa Piłkarskiej Federacji Zimbabwe. Choć w tej chwili news, z wiadomych względów, na stronie www.pzpn.pl nie jest już dostępny, to ślad po nim pozostał w licznych doniesieniach serwisów np. onet.pl.

4. Wielkopolska policja, portal moto.pl oraz redakcje poznańskich mediów z dumą prezentowały nam nowe radiowozy porsche - "Dwa samochody porsche: carrera 4S oraz cayman dostała poznańska drogówka. Samochody będą wykorzystywane przez policjantów pełniących służbę na autostradzie A2." - pisał serwis głoswielkopolski.pl .

5. auto.dziennik.pl dawał nadzieję polskim kierowcom donosząc, że "Król Arabii Saudyjskiej zdecydował się odpowiedzieć na apele polskich kierowców i uratować nasze portfele. Udało mu się wynegocjować z rządem zniżki podatkowe, dzięki którym nowe stacje benzynowe będą mogły sprzedawać w Polsce bardzo tanie paliwo. Będzie ono transportowane tankowcami z Zatoki Perskiej bezpośrednio do Polski. Koszty transportu wezmą na siebie władze Arabii Saudyjskiej, zapłacimy więc na stacjach tyle, ile płacą arabscy kierowcy."

6. Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu miało stać się, zgodnie z najnowszym pomysłem miejskich urzędników, parkingiem - "Dzięki niemu przybyłoby 1200 miejsc parkingowych w centrum.".

7. 6. maja na stanowisko prezesa Centertela powołany zostanie Waldemar Pawlak. Na stanowisku zastąpi Mariusza Gacę, który wejdzie do zarządu Telekomunikacji Polskiej - wynikało z informacji TELEPOLIS.PL.

8. Bronisław Komorowski rezygnuje! - "Bronisław Komorowski przygotowuje się do złożenia urzędu Prezydenta. Te sensacyjne rewelacje przekazał nam w dniu dzisiejszym anonimowy dziennikarz, który powołuje się na rozmowy prezydenta z jego najbliższymi i najbardziej zaufanymi doradcami. Dowodem koronnym, potwierdzającym zamiary pierwszego dyslektyka Rzeczpospolitej, jest dokonane w ścisłej tajemnicy nagranie, którego stenogram publikujemy w dalszej części newsa."

9. "Efektem wyładowań atmosferycznych, jest promieniowanie elektromagnetyczne. Polski Instytut Energetyki Odnawialnej, postanowił to wykorzystać i stworzył etui do telefonu komórkowego, które pozwala pozyskać energię elektryczną z pól elektromagnetycznych, takich jak błyskawice. Po jednej burzy, jest ono w stanie naładować do pełna każdy telefon komórkowy." - w ten oto sposób o etui ładującym baterię komórki podczas burzy przekonywał nas na swej stronie serwis telix.pl.

10. "Tygodnik "NIE" opublikował zapis nagrań rozmów, jakie podczas meczu Polska-Ukraina miał przeprowadzić premier Donald Tusk. Cytowanym wypowiedziom szefa rządu daleko do retorycznej elegancji, roi się w nich od wulgaryzmów i niewybrednych komentarzy. Artykuł tygodnika Jerzego Urbana wywołał niemałe poruszenie, choć niektórzy przekonują, że jest on jedynie primaaprilisowym żartem." - o czym doniósł na temat.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Świetnie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

ad 4. jeśli taki 'żart' naprawde strzeliła wielkopolska policja to chyba nie dostrzegli czającej sie w tym ironii :DD

Komentarz został ukrytyrozwiń

Także Biały Dom 1 kwietnia pokusił się o primaaprilisowy żart - na prezydenckiej mównicy pojawił się 9-letni Robbie Novak, który, jako "Kid President w przemówieniu do Amerykanów powiedział, że każdy człowiek ma obowiązek dać światu jakiś powód do tańca. http://www.youtube.com/watch?v=E7Pu0E-7mDM

Komentarz został ukrytyrozwiń

link Piwnicę Świdnicką wynajął Biedronce, a link ogłosiła przyjazd Paula McCartneya do Wrocławia, ale tylko na noc przed koncertem w Warszawie. Za to za dwa miliony z miejskiego budżetu.
Czytaliśmy także, o tym że belgijski browar Palm pozwał miasto Wrocław za kradzież znaku firmowego, zmianie murawy na wrocławskim stadionie, zniknięciu Zakopanego (tabliczka informowała, że to Karpacz). Ponadto wg wczorajszych doniesień Piotr Reiss miał zostać rzecznikiem Lecha, a Tomasz Magdziarz odejść z Warty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.