Facebook Google+ Twitter

Prima aprilis. Wrocław i inne miasta bez Euro 2012?!

Całe miasto było wczoraj zakorkowane - nie tylko z powodu rozpoczynających się remontów ul. Krakowskiej i linii tramwajowej prowadzącej z Leśnicy do centrum, ale także ze względu na wizytację komisji UEFA. Raport ma być miażdżący!

Wizualizacja projektu firmy JSK Architekci. Tak będzie wyglądał nowy stadion we Wrocławiu, o ile jeszcze będzie szansa na organizację Euro 2012 we Wrocławiu. / Fot. www.wroclaw.plJuż wiadomo, że we Wrocławiu nie obejrzymy meczów Euro 2012. Urzędnicy zamiast stadionu zobaczyli dziki wygon. Nie pomogły tłumaczenia, że wszystko jest już zaplanowane i obliczone.

Zaczęło się źle od samego początku. Komisarze Andreas Maslick i Philip Mess przecierali oczy ze zdumienia, gdy po godzinie zdołali odjechać zaledwie dwa kilometry od lotniska, i to specjalnie oznaczonym samochodem. - To był podstawowy błąd - przyznaje jeden z urzędników w Radzie Miejskiej. - Trzeba ich było namówić na pociąg, albo zaimprowizować jakieś lądowisko w pobliżu miasta - przyznaje.

Choć szczegóły decyzji poznamy dopiero, kiedy zostanie sporządzony pełny raport, to już teraz zbierane są głosy pod licznymi petycjami do UEFA w sprawie przywrócenia nam prawa do organizacji mistrzostw. Być może warunkowo uzyskamy możliwość do odrobienia strat. Wrocław będzie musiał się wziąć ostro do roboty, podobnie zresztą jak inne miasta. Inaczej na mecze zostanie nam tylko jechać do Kijowa!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

no tak...uwielbiam pierwszego kwietnia;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak nam przykro ;(

Komentarz został ukrytyrozwiń

hehe:D no w radiu rano też coś o tym :P:D było :P:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://sport.onet.pl/0,1260069,1720732,,wiadomosc.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.