Facebook Google+ Twitter

Primavera Sound 2013 - odwołania i ogłoszenia

Kilka grup odwołało dzisiaj swoje koncerty na Primaverze w Barcelonie. Są to Fiona Apple, Fidlar, Foxygen oraz Crime and The City Solution. Na otarcie łez dołączają grupy Django Django, Phosphorescent i inni. A festiwal już pod koniec maja.

 / Fot. Eric PamiesNowojorska artystka Fiona Apple, australijski Crime and the City Solution, amerykańskie Fidlar i Foxygen odwołały dzisiaj swoje europejskie koncerty na Parc del Forum w Barcelonie.

Wydaje się jednak, że straty te łatwo będzie powetować: obecność przebojowego hitu Django Django, który świetnie sprawdza się w festiwalowych warunkach, Matthewa Houcka z projektem Phosphorescent, którego ostatni album pod tym pseudonimem zaostrzył apetyty i podniósł jeszcze oczekiwania publiczności lubiącej umiarkowaną singer-songwritterkę.Elektroniczne rytmy dołożą jeszcze Dj Koze z Niemiec i Scuba, brytyjski artysta. Wreszcie o antypodach przypominać nam będą Drones.

Jest też polski akcent, z resztą jak co roku właściwie: 21 maja w Barcelonie odbędzie się impreza, na której zaprezentują się argentyńskie i polskie grupy: do pierwszej kategorii zaliczają się Kraut Go Neko (psychodela, wiadomo), a nadwiślańskie brzmienia zaserwują świetni Twilite.

Na http://www.primaverasound.es/możecie oglądać radosny teaser i studiować bogatą ofertę muzyczną. Jak co roku spotykamy się w Parc Del Forum, między 22 a 26 maja.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.