Facebook Google+ Twitter

Priorytet: wolontariat! Passion Day już w styczniu!

O tym, że ciągle brakuje wolontariuszy i chętnych do działania mówi się dużo. Organizatorzy tego wydarzenia dostrzegają ten problem, dlatego postanowili działać!

 / Fot. Plik promocyjnyPassion Day to wydarzenie skierowane do młodych ludzi. Jak w młodym wieku zarządzać zespołem i realizować projekty? Jak uwolnić swoje talenty, wywierać wpływ na decydentów, gdzie się angażować i jak robić to skutecznie? O tym, że nikt za nas niczego nie zrobi i o tym, że warto działać będzie mowa podczas eventu.

Młodzież pierwsza do wolontariatu? Czemu nie?! Już 20 stycznia, podczas Passion Day, można będzie sięgnąć po ogromną dawkę inspiracji! Doświadczeni prelegenci, od lat działający w 3 sektorze opowiedzą o dobrych praktykach i przykładach spełniania swojej pasji.

O tym, że nikt za nas niczego nie zrobi opowie Barbara Zamożniewicz - Świętokrzyski Rzecznik Młodzieży, a tuż potem Bożena Kolasa - kierowniczka Świetlicy Środowiskowej Wspólnoty Świętokrzyskiej przekona o tym, że nauka wcale nie musi być nudna! Uwalniać swoje talenty nauczy Piotr Koziol - prezes Fundacji "Kwitnące Talenty" z Opola. Doświadczony w wolontariacie międzynarodowym Michał Braun opowie o działalności wybiegającej poza granice naszego kraju, a jego prezentację uzupełni Lubica Lutz Vladulovicova z międzynarodowej szkoły dla liderów społecznych - LEAF Academy na Słowacji. Wśród prelegentów znajduje się również posłanka Marzena Okła-Drewnowicz oraz Beata Oczkowicz, która w okresie 2012 - 2015 pełniła funkcję Wiceministra Obrony Narodowej. Na koniec przygotowane jest wystąpienie komendanta ostrowieckiego hufca ZHP - Dariusza Czupryńskiego. / Fot. Plik promocyjny

Harmonogram wydarzenia i dodatkowe informacje na stronie: www.passionday.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.