Facebook Google+ Twitter

"Prison Break" - czyli skazany na sukces

Jedna z polskich komercyjnych stacji telewizyjnych postawiła na seriale wyższych lotów. Wybór ten okazuje się słuszny. Serial "Skazany na śmierć" od razu stał się jednym z największych hitów stacji.

"Skazany na śmierć", znany internautom pod oryginalnym (i o niebo lepszym) tytułem "Prison Break", został znakomicie przyjęty przez widzów w Polsce (w Stanach "Prison Break" oglądało średnio 10 milionów widzów). I choć niektóre źródła podają, że oglądało go ponad 7 milionów widzów, to nawet jeśli przyjmiemy mniej optymistyczny wariant - 5 milionów widzów (dane z portalu Wirtualnemedia.pl), okaże się, że serial ten to hit na miarę "Zagubionych".

Dla tych, którzy nie oglądali serialu, "Skazany na śmierć" opowiada historię Michaela Scofielda, który napada na bank i celowo daje się wsadzić do więzienia. Robi to dla brata, który czeka w celi na karę śmierci. Micheal wierzy w jego niewinność. Zamierza wydostać brata z wizienia, które niegdyś sam zaprojektował. W tym celu wytatuował sobie plany zabudowań na całym ciele. Fabuła wciąga widza od pierwszego odcinka i z każdym następnym staje się ciekawsza, aktorzy również spisują się znakomicie.

Wynik filmu zaskakuje, gdyż nigdy wcześniej, w prywatnej telewizji żaden serial zagraniczny nie osiągał aż tak wysokich wyników. W dodatku ogromne rzesze młodych ludzi znało wcześniej ten serial, bo śledziło kolejne odcinki za pośrednictwem, powiedzmy, nieoficjalnych źródeł. Okazało się, że piractwo internetowe być może nawet pomogło w osiągnięciu tak wielkiej oglądalności.
Okazuje się, że polscy widzowie doceniają niebanalne i zaskakujące produkcje na wysokim poziomie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nieno, naprawde trzeba uzasadniać? Artykuł jest do niczego pod każdym względem. No i promować jeszcze coś tak wyporomowanego to już przesada =)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.