Facebook Google+ Twitter

PRL-bis. Kania zlustrowała rodziców Olejnik i Lisa

Dorota Kania napisała artykuł, w którym ujawniła kim byli rodzice najpopularniejszych obecnie dziennikarze w kraju

Krytycy Okrągłego Stołu często nazywają III Rzeczpospolitą "PRL-em bis". Pogląd ten zakłada, że III RP jest kontynuatorką PRL-u. W tym aspekcie Okrągły Stół jawi się jako wielkie przedstawienie medialne maskujące prawdziwy obraz przełomowych przemian. Ukrywa fakt, iż część "Solidarności" zdradziła swój naród i dzięki temu uzyskała wpływy w nowy- starym rozdaniu. Rozdaniu, które polegało na sojuszu grupy reprezentowanej przez Adama Michnika oraz komunistów dowodzonych przez Czesława Kiszczaka. Dzięki temu porozumieniu komuniści weszli w nową erę wzmocnieni- ich monopol władzy nie został naruszony.

Aby te porozumienie okazało się trwałe i nie rozleciało się niczym domek z kart przy pierwszej politycznej zawierusze potrzebne było usankcjonowanie jego państwowej ochrony. W rolę strażników wcielili się przede wszystkim sędziowie, którzy nawet w czasach PRL orzekali wyroki niezgodne z ówczesnym prawem (niech nikogo nie dziwi fakt, że zbrodnie komunistyczne przez tyle lat trwania III RP nie zostały rozliczone) oraz dziennikarze. Ci ostatni mieli postawione bardzo poważne zadanie- wytworzyć odpowiednie nastroje w społeczeństwie zgodne z oczekiwaniami władców Polski. Świetnym tutaj przykładem jest rozpętanie histerii przeciwko IV RP; o skuteczności tej metody niech świadczy fakt, że od 5 lat PO wygrywa wybory, dzięki temu, że jest gwarantem, iż Kaczyński nie wróci do władzy. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że masowe ataki na państwo Jarosława Kaczyńskiego są przypuszczane zarówno ze strony postkomunistów jak i "obozu Solidarnościowego". Czy właśnie nie tak wygląda sojusz powstały przy Okrągłym Stole?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

(roman kozmiński) masz w pełni rację ;szukają w IPNie , PRAWDY .

Podpowiadam Panu(roman koźmiński) "PRAWDĘ" to niech szukają w archiwach Rosji.Najlepiej gdzieś w bibliotekach ale oczywiście w Rosji .Tam była wydawana "Prawda" i można w niej znaleźć mnóstwo przydatnej prawdy o "Prawdzie", rzecz jasna o tym czasopiśmie wydawanym w Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich ( CCCP ) ). Ten skrót państwa (CCCP ), w którym wydawano tą 'Prawdę" już jego nie ma ale można w archiwach Rosji znaleźć co ten skrót skrywa;CCCP.

Dalej niech Pan szuka "Prawdy", która się się skrywa pod tymi zaszyfrowanymi wyrazami ;
oczywistość , oczywista .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziennikarze mediów Sakiewicza siedzą w IPN i grzebią , grzebią jak kiedyś Ziobro .
Świadczy to o niskim poziomie intelektualnym , etyce i zwykłej przyzwoitości . Mają kompleksy ,że lustrują swoich kolegów ?
Piszę to jak mantrę ,że 30 ministrów w rządzie Kaczyńskiego to działacze PZPR .
Komunistyczny sędzia Kryże [ wsadzał do więzienia opozycję ] był wiceministrem . Jak to się ma do tych rewelacji pani Kani ? Sama nie jest bez skazy .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.