Facebook Google+ Twitter

Problemy kadrowe Pronaru Zeto Astwa AZS Białystok

Białostoczanki zakończyły rundę zasadniczą Plus Ligi Kobiet na 6. miejscu. Jednak podczas ostatniego spotkania w Pile kontuzji doznała najlepsza zawodniczka akademiczek Małgorzata Cieśla.

Podczas spotkania z Piłą atakująca białostoczanek, Małgorzata Cieśla, doznała kontuzji i została zniesiona z boiska. Niestety potwierdził się najczarniejszy scenariusz. W poprzedni wtorek siatkarka miała robiony zabieg antroskopii kolana. - Nie znam dokładnej diagnozy, ale Gosia ma zerwane wiązadło krzyżowe przednie - powiedział Szymon Zejer II trener białostoczanek. Rozbrat z siatkówką może potrwać od 6 do 12 miesięcy. - Wszystko będzie zależało od rehabilitacji - przyznał szkoleniowiec.

W tej sytuacji najprawdopodobniej jedna z przyjmujących zawodniczek będzie musiała zastąpić koleżankę w ataku jak to miało miejsce w Pile. - Myślę, że rozwiązanie, które miało miejsce w Pile jest najlepsze. Wówczas w ataku zagrała Agnieszka Starzyk. Możliwa jest też opcja z Asią Szeszko na tej pozycji. Co postanowi trener, nie wiem - powiedział Zejer.

Białostoczanki najbliższe dwa tygodnie spędzą trenując w Białymstoku. Pod koniec następnego tygodnia planowane jest rozegranie dwóch spotkań towarzyskich z zespołem białoruskiej ekstraklasy Atlantem Baranowicze. Po świętach białostoczanki wyjadą na tygodniowe zgrupowanie do Szczyrku. Po czym bezpośrednio udadzą się do Dąbrowy Górniczej. Pierwsze mecze w fazie Play off zostaną rozegrane najprawdopodobniej 12 i 13 kwietnia (poniedziałek, wtorek). Jedno z tych spotkań pokaże stacja Polsat Sport.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.