Facebook Google+ Twitter

Problemy na drogach z powodu opadów śniegu

Po pierwszych opadach deszczu ze śniegiem pojawiły się utrudnienia na drogach. Przez kilka godzin zablokowane były drogi numer 3 i 8. Ciężarówki miały problemy z pokonywaniem wzniesień w okolicach Zieleńca w województwie Dolnośląskim.

Zdjęcie ilustracyjne. / Fot. Pit1233Praktycznie w całej Polsce drogi są mokre i śliskie. Sytuację utrudnia dodatkowo silny wiatr, który na Opolszczyźnie połamał drzewa. Powalone konary zatarasowały wiele dróg - podaje gazeta.pl

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje o utrudnieniach na kilkunastu odcinkach dróg. Problemy z płynną jazdą występują m.in. na drodze krajowej nr 8 na odcinku Kłodzko - Kudowa Zdrój, na krajowej trójce od Jeleniej Góry do granicy z Niemcami, na krajowej 76 w okolicach Łukowa oraz na krajowej 47 od Nowego Targu do Zakopanego. Na drogach pracuje 250 jednostek specjalistycznego sprzętu do walki ze śniegiem i gołoledzią.

Zachęcamy autorów Wiadomości24.pl do przesyłania zdjęć oraz dzielenia się komentarzami o sytuacji pogodowej w Waszych miastach.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.