Facebook Google+ Twitter

Problemy z Dreamlinerem LOT-u. Kiedy znów wzbije się w powietrze?

W dniach 23 listopada - 19 grudnia miały się odbyć loty szkoleniowe do portów regionalnych. Nie wiadomo jednak czy się odbędą ze względu na niewyregulowanie jednego z elementów podwozia.

 / Fot. Tytus Żmijewski/PAPRano loty szkoleniowe na Dreamlinerze zostały odwołane. Jak twierdzi Leszek Chorzewski, rzecznik LOT-u: "Trzeba wyregulować jeden z elementów podwozia. Uda się to zrobić bez sprowadzania specjalnego urządzenia z zagranicy". Tak zadecydował LOT po konsultacji ze specjalistami.

Wcześniej krążyły informacje, że na naprawę Boeinga 787 będzie trzeba poczekać trochę dłużej, ponieważ Polska nie dysponuje odpowiednim sprzętem do wyregulowania jednego z elementów podwozia. Pracownicy LOT-u zaczęli już poszukiwania urządzenia za granicą, m.in. w Tokio i Seattle. Jednak po konsultacji ze specjalistami okazało się, że uda się naprawić samolot bez sprowadzania sprzętu z zagranicy.

W takiej sytuacji jest szansa, że loty szkoleniowe rozpoczną się jeszcze dziś po południu.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Nowy i już problemy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zawsze jak się wprowadza do użytku nową konstrukcję, to są jakieś drobne niedociągnięcia. Nie ma co robić z tego zamieszania.

A co do wiadomości i tego, że "jest jakoś cicho" to nie wiem jakie media Panie "romanie" Pan czyta, ale ja widziałem newsa o podwoziu absolutnie wszędzie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

ale za to pan "roman" ma niekłamaną satysfakcję :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.