Facebook Google+ Twitter

Problemy z kupnem biletów na mecz Polska - Niemcy

Pojawiły się trudności z dostaniem biletu na wtorkowe spotkanie Polska - Niemcy. W nocy ruszyła ich internetowa sprzedaż na stronie klubkibicarp.pl. Teoretycznie, pierwszeństwo zakupu mają posiadacze karty kibica. W praktyce - nikt.

Od północy, czyli od rozpoczęcia sprzedaży biletów, niezrzeszeni kibice mieli się rejestrować i dokonywać zakupu biletów na mecz on-line. Niestety nie ma możliwości kupna biletu. Po wykonaniu wszystkich poleceń związanych z rejestracją i zakupem biletu, pojawia się informacja o błędzie. Problem mają również osoby, które posiadają kartę kibica. Im również wyskakuje błąd po tym, gdy w okienku "karty kibica" wpiszą swój numer.

Pracownicy Klubu Kibica pomagają użytkownikom logować się do systemu
(dotyczy to członków KK). Jednak winę za całą sprawę ponosi nie strona klubkibicarp.pl, a firma biletowa, bowiem Klub Kibica tylko udostępnia portal, aby można było przejść do serwera kupna biletów firmy ticketingowej.

Jak dowiedziało się radio RMF FM, problemy z logowaniem można zgłaszać w firmie biletowej telefonicznie oraz drogą elektroniczną. W tytule maila trzeba wpisać "Błąd logowania", a w treści numer PESEL oraz numer Karty Kibica.

Kontakt do firmy biletowej:

info@biletyGMG.pl

22 389 6284
22 389 6951

Mecz Polska - Niemcy już 6 września na stadionie PGE Arena w Gdańsku.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich jak Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

KK
  • KK
  • 04.09.2011 17:10

No trochę źle napisałam. Chodziło o to, że brak nacisku na to, że to inna firma sprzedaje te bilety, a my tylko oferujemy pomoc w ich pokonaniu, jeśli nie ma kontaktu z firmą biletową.

Komentarz został ukrytyrozwiń
DonDiego
  • DonDiego
  • 04.09.2011 16:16

Nie wiem co tutaj jest niesprawdzonego. Jedyne czego nie napisał redaktor w tekście to numer telefonu do firmy oferującej bilety.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Klub Kibica RP
  • Klub Kibica RP
  • 04.09.2011 15:58

Witam,

Proszę o sprostowanie wiadomości. Oczywiście Klub Kibica pomaga w kwestiach logowania do systemu na ile to możliwe (ale też tylko w przypadku członków KK), aczkolwiek winę za błędy logowania i przy kupnie biletów ponosi firma biletowa. Klub Kibica nie prowadzi sprzedaży biletów, udostępnia jedynie swój portal, aby można było przejść do serwera kupna biletów firmy ticketingowej.

Kontakt do firmy biletowej:

info@biletyGMG.pl

22 389 6284
22 389 6951
czynna w godzinach 9-17 - i ten właśnie kontakt jest tam na stronie.

Szkoda, że prezentujecie niepełne czy też niesprawdzone informacje. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.