Facebook Google+ Twitter

Problemy z kupnem biletów na mecz Polska - Niemcy

Pojawiły się trudności z dostaniem biletu na wtorkowe spotkanie Polska - Niemcy. W nocy ruszyła ich internetowa sprzedaż na stronie klubkibicarp.pl. Teoretycznie, pierwszeństwo zakupu mają posiadacze karty kibica. W praktyce - nikt.

Od północy, czyli od rozpoczęcia sprzedaży biletów, niezrzeszeni kibice mieli się rejestrować i dokonywać zakupu biletów na mecz on-line. Niestety nie ma możliwości kupna biletu. Po wykonaniu wszystkich poleceń związanych z rejestracją i zakupem biletu, pojawia się informacja o błędzie. Problem mają również osoby, które posiadają kartę kibica. Im również wyskakuje błąd po tym, gdy w okienku "karty kibica" wpiszą swój numer.

Pracownicy Klubu Kibica pomagają użytkownikom logować się do systemu
(dotyczy to członków KK). Jednak winę za całą sprawę ponosi nie strona klubkibicarp.pl, a firma biletowa, bowiem Klub Kibica tylko udostępnia portal, aby można było przejść do serwera kupna biletów firmy ticketingowej.

Jak dowiedziało się radio RMF FM, problemy z logowaniem można zgłaszać w firmie biletowej telefonicznie oraz drogą elektroniczną. W tytule maila trzeba wpisać "Błąd logowania", a w treści numer PESEL oraz numer Karty Kibica.

Kontakt do firmy biletowej:

info@biletyGMG.pl

22 389 6284
22 389 6951

Mecz Polska - Niemcy już 6 września na stadionie PGE Arena w Gdańsku.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich jak Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

KK
  • KK
  • 04.09.2011 17:10

No trochę źle napisałam. Chodziło o to, że brak nacisku na to, że to inna firma sprzedaje te bilety, a my tylko oferujemy pomoc w ich pokonaniu, jeśli nie ma kontaktu z firmą biletową.

Komentarz został ukrytyrozwiń
DonDiego
  • DonDiego
  • 04.09.2011 16:16

Nie wiem co tutaj jest niesprawdzonego. Jedyne czego nie napisał redaktor w tekście to numer telefonu do firmy oferującej bilety.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Klub Kibica RP
  • Klub Kibica RP
  • 04.09.2011 15:58

Witam,

Proszę o sprostowanie wiadomości. Oczywiście Klub Kibica pomaga w kwestiach logowania do systemu na ile to możliwe (ale też tylko w przypadku członków KK), aczkolwiek winę za błędy logowania i przy kupnie biletów ponosi firma biletowa. Klub Kibica nie prowadzi sprzedaży biletów, udostępnia jedynie swój portal, aby można było przejść do serwera kupna biletów firmy ticketingowej.

Kontakt do firmy biletowej:

info@biletyGMG.pl

22 389 6284
22 389 6951
czynna w godzinach 9-17 - i ten właśnie kontakt jest tam na stronie.

Szkoda, że prezentujecie niepełne czy też niesprawdzone informacje. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.