Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23030 miejsce

Procesja Bożego Ciała w Bobrownikach

Święto Bożego Ciała to jedno z głównych i najbardziej uroczystych świąt obchodzonych przez Kościół Katolicki. Zostało ustanowione w 1264 roku przez papieża Urbana IV. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji Wiesława Urbańczyka.

1 z 95 Następne zdjęcie
Zdjęcie:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Tu się z panem częściowo zgadzam Panie Krzak, jednak nigdy nie miałbym okazji porównać jak wygląda procesja w Bobrownikach i Andrychowie. A to daje mi pole do ciekawego porównania. W Kościele nie ma tak naprawdę zbyt wielu okazji do publicznego świadectwa wiary i w istocie najważniejsze uroczystości warto porównać. W mojej galerii zwróciłem uwagę na detale i dwa ciekawie udekorowane kwiatami ołtarze ładnie wpadające w obiektyw.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardziej nadaje się do parafialnego bloga, niż do serwisu dziennikarstwa obywatelskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ma głęboki sens pokazanie tak drobiazgowo społeczności lokalnej, każda z tych osób ze wzruszeniem obejrzy siebie. Każdy fotografujący stawia sobie jakiś cel, kogoś interesują detale, kogoś plan ogólny, kogoś telegraficzny skrót. Doceniam trud wniesiony dla wstawienia ponad 90 zdjęć. Zawsze można potem dokonać selekcji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ależ to maraton! Jak długo śledzę W24, to zawsze był ogromny opór przed takimi maratonami. nawet jak była to relacja z Azji czy Ameryki! Tryby oglądania galerii w tym serwisie uniemożliwia obejrzenie całości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.